"Przyjaciele". Jennifer Aniston ma pomysł na kontynuację serialu! Jest zaskakujący!

Jakiś czas temu, Jennifer Aniston podzieliła się ze wszystkimi, swoim dość oryginalnym pomysłem na kontynuację serialu. Jak miałaby wyglądać? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Plotki o kontynuacji serialu "Przyjaciele" pojawiają się systematycznie, co jakiś czas. Choć aktorzy wiele razy mówili, że nie wyobrażają sobie powrotu na plan, to teraz Jennifer Aniston powiedziała coś, co może dać nam małą iskierkę nadziei.

Obsada serialu wciąż zarabia gigantyczne pieniądze! Jakie kwoty wpływają na ich konta?Zobacz więcej

Panowie, czyli Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer w wielu wywiadach deklarowali, że fani "Przyjaciół" nie mają co liczyć na nowe odcinki ulubionej produkcji. Dla nich, ten etap jest już zamknięty. Trochę inne zdanie na ten temat mają: Jennifer Aniston, Courteney Cox i Lisa Kudrow.

Jakiś czas temu, Jennifer Aniston udzieliła wywiadu, w którym powiedziała, że panie nie mają nic przeciwko kontynuacji przygód Rachel, Moniki i Pheobe.

Dziewczyny zawsze mówiły, że chciałyby to zrobić jeszcze raz. Chłopcy, z jakiegoś powodu, byli mniej pozytywnie nastawieni. Więc zdecydowałyśmy, że zrobimy nową wersję "Golden Girls" za 40 lat

Aktorka nawiązuje do serialu "Złotka" ("The Golden Girls"), który opowiadał historię czterech starszych kobiet. Aniston powiedziała, że można byłoby zrobić serial o Rachel, Moniki i Pheobe i ich przyjaźni dojrzałych kobiet.

Oczywiście, wszystko to mówione było pół serio, ale może jakiś producent zainteresuje się tym pomysłem? Oglądalibyście?

Jak zmienili się Rachel, Joey, Chandler, Ross, Monica i Phoebe? Zobacz zdjęcia! [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Jennifer Aniston chciałaby powrotu serialu "Przyjaciele"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×