"Przyjaciele". Jennifer Aniston zaprasza na plan specjalnego odcinka "Friends"! Jak wziąć udział w nagraniu?

Obsada "Przyjaciół" dołączyła do inicjatywy All In Challenge, w ramach której zbiera się datki na walkę z pandemią koronawirusa. Jennifer Aniston zdradziła, że w związku z tym, każdy ma szansę stać się częścią odcinka specjalnego "Friends" w HBO Max!

Multimedia

Wizyta na planie "Przyjaciół" - to możliwe!

Nagrania odcinka specjalnego "Przyjaciół" miały rozpocząć się w marcu, jednak z powodu pandemii koronawirusa musiały został przełożone. Premiera serialu "po latach" zaplanowana była na maj 2020 roku, razem ze startem HBO Max. Teraz okazuje się, że każdy może wziąć udział w nagraniu! Jak to możliwe?

Courtney Cox ogląda "Friends" na kwarantannie! Nie pamięta żadnego z odcinków!Zobacz więcej

Jennifer Aniston (serialowa Rachel) na swoim profilu w mediach społecznościowych zaprosiła fanów do wzięcia udziału w zbiórce na pomoc organizacjom wspierającym najbardziej potrzebujących w czasie pandemii. Datki należy wpłacać na AllInChallenge.com. "Wpłacajcie, ile możecie - 10 albo 25 dolarów - każdy dolar się liczy*" - napisała aktorka.

Spośród darczyńców wybrana zostanie osoba, która razem z piątką swoich przyjaciół pojawi się na planie odcinka specjalnego "Friends". Będzie można napić się kawy w Central Perku, przybić piątkę ekipie i zwiedzić całe studio Warner Bros. w Los Angeles. Wciąż nie podano jednak konkretnej daty rozpoczęcia nagrań.

Jennifer Aniston na wizji podziękowała pielęgniarce zakażonej koronawirusem i dała jej prezent!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×