"Przyjaciele". Nareszcie! Mimo przeszkód spowodowanych koronawirusem, nagranie programu z udziałem obsady serialu "Friends" zostało ukończone!

Ponowne spotkanie przed kamerami obsady serialu "Przyjaciele", które miało mieć miejsce z okazji "przejścia" serialu do HBO, było planowane już od wielu miesięcy. Kilkukrotnie musiało zostać przełożone ze względu na panujące obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Jak poinformowali twórcy, nareszcie udało się nagrać reunion aktorów wcielających się w główne role w "Przyjaciołach"!

Multimedia

Ponowne spotkanie obsady "Przyjaciół"

O planach dotyczących nagrania specjalnego programu z udziałem Lisy Kudrow, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matta LeBlanca, Matthew Perry'ego i Davida Schwimmera, czyli obsady serialu "Przyjaciele", mówiono już od wielu miesięcy. Kilkukrotnie plany twórców zostały pokrzyżowane przez obecną sytuację pandemiczną. Jak ogłoszono za pośrednictwem oficjalnego profilu "Przyjaciół" na Instagramie, udało się już nagrać cały program!

Zdjęcie zostało opatrzone opisem, który można przetłumaczyć w taki sposób:

Koniec zdjęć! Czy moglibyśmy BYĆ bardziej podekscytowani? Program "Friends: The Reunion" pojawi się na HBO Max!

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy fanów serialu, którzy dzielili się tym, jak bardzo nie mogą doczekać się premiery programu, do którego właśnie zakończyły się zdjęcia.

Lisa Kudrow, czyli serialowa Phoebe rozwiała wątpliwości fanów: Nie będzie nowego odcinka!Zobacz więcej

Nie została na razie podana data premiery specjalnego programu z udziałem obsady "Przyjaciół". Wszystkie sezony serialu "Przyjaciele" będą dostępne w serwisie HBO GO od 15 kwietnia 2021 roku!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×