"Przyjaciele". Nie będzie odcinka specjalnego w maju. HBO Max podaje nową datę premiery

Premiera odcinka specjalnego "Przyjaciół" zaplanowana była na maj 2020 roku w HBO Max. W związku z pandemią koronawirusa i koniecznością przełożenia zdjęć, wyznaczono nową datę premiery produkcji. Na kiedy?

Multimedia

"Przyjaciele" - odcinek specjalny przełożony

Wiadomo już, że zdjęcia do odcinka specjalnego "Przyjaciół" zostały przełożone z powodu pandemii koronawirusa. W związku z tym, należało się spodziewać, że premiera również nie odbędzie się w zaplanowanym wcześniej terminie. HBO Max, który rusza 27 maja 2020 r. miał pokazać "Przyjaciół" tuż po starcie platformy. Teraz data premiery została zmieniona.

Wszystko, co powinniście wiedzieć o nowej platformie VOD od HBO! Co w ofercie? Jaka cena? Będzie dostępna w Polsce?Zobacz więcej

Odcinek specjalny "Przyjaciół" ma trwać godzinę i pokazywać potkanie po latach grających w nim aktorów. Na planie ponownie pojawić się mają Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courteney Cox, Matt LeBlanc, David Schwimmer i Matthew Perry, a dojść do tego ma w lipcu. W związku z tym, nowi "Przyjaciele" mają zostać pokazani w HBO Max pod koniec lata, najprawdopodobniej we wrześniu.

Spotkanie aktorów po latach zostało przygotowane z okazji zakupu przez HBO Max praw do wszystkich 10 sezonów "Przyjaciół". Prawa do emisji serialu w Stanach Zjednoczonych zostały nabyte za 400 mln dol. Jak podają amerykańskie media, każdy z aktorów za udział w odcinku specjalnym ma dostać 2,5 mln dolarów.

"Przyjaciele" - o serialu

Serial, który miał swoją premierę w 1994 roku opowiada o przygodach szóstki przyjaciół mieszkających na nowojorskim Manhattanie. Rachel (Jennifer Aniston) jest pasjonatka mody z dobrego domu, która do Nowego Jorku uciekła prosto z przed ołtarza. Jej najlepsza przyjaciółka z lat szkolnych, Monica (Courteney Cox) to pedantyczna szefowa kuchni, z kolei Phoebe (Lisa Kudrow), - artystyczna dusza z mocno pokręconą przeszłością. Brat Monicki, Ross (David Schwimmer) jest paleontologiem, Joey (Matt LeBlanc) gwiazdą opery mydlanej, a Chandler (Matthew Perry)… po prostu Chandlerem. Mimo, iż wiele ich dzieli połączyła ich wyjątkowa przyjaźń, pełna smutków, radości i zabawnych nieporozumień. Finał "Przyjaciół" został wyemitowany 6 maja 2004 roku. W sumie powstało 236 odcinków zamkniętych w 10 sezonach.

Jennifer Aniston zaprasza na plan specjalnego odcinka "Friends"! Jak wziąć udział w nagraniu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×