"Przyjaciele". Odcinki na każdy humor i każdą sytuację! Który obejrzeć, gdy chcesz się pośmiać, popłakać albo masz kaca?

Mija już 25 lat od premiery pierwszego odcinka "Przyjaciół"! Ten kultowy serial można oglądać w nieskończoność, dlatego przygotowaliśmy dla Was listę odcinków dobrych na każdy humor i w każdej sytuacji! Sprawdźcie koniecznie, co i kiedy oglądać!

Multimedia

"Przyjaciele" mają 25 lat!

Choć trudno w to uwierzyć, to mija właśnie 25 lat od premiery pierwszego odcinka kultowego już serialu "Przyjaciele"! Mimo to przygody Rachel, Moniki, Phoebe, Rossa, Chadlera i Joey'a wciąż są pamiętane i lubiane przez wielu widzów!

Jest już książka, która zdradza kulisy powstawania "Przyjaciół"! Dlaczego Phoebe była koszmarem?Zobacz więcej

Nie ma już raczej szansy na kontynuację, ale mamy za to ponad 230 odcinków, które można oglądać w kółko, a wcale się nie nudzą! Oczywiście sięgamy po nie głównie wtedy, gdy chcemy poprawić sobie humor, bo żarty w nim zawarte rozbawią każdego, ale okazuje się, że jest to serial na każdą okazję i każdy humor! Są odcinki, przy których można się popłakać, ale są też takie, które pocieszą nas, gdy mamy kaca albo popełniliśmy koszmarną gafę!

W galerii przygotowaliśmy dla Was odcinki na różne okazje lub nastroje! Sprawdźcie koniecznie!

Co by było, gdyby serial został nakręcony 25 lat później? Losy przyjaciół wyglądałyby inaczej!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×