Przyjaciele odwrócili się od Katarzyny Figury

Aktorka wyznała, że ujawnienie przez nią problemów małżeńskich spowodowało problemy towarzyskie.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: KATARZYNA FIGURA OPOWIEDZIAŁA O SWOIM MAŁŻEŃSTWIE W VIVIE KOLEJNE WYZNANIA KATARZYNY FIGURY

Katarzyna Figura przed rokiem opowiedziała, że jej małżeństwo okazało się wielkim rozczarowaniem. W wywiadach przedstawiła bardzo dramatyczną wizję tego związku. W efekcie odsunęło się od niej wiele osób. CZYTAJ TAKŻE: KATARZYNA FIGURA SIĘ ROZWODZI WE WROCŁAWIU ZAKOŃCZYŁ SIĘ FESTIWAL GWIAZD. FIGURA, BOHOSIEWICZ I INNI Z NAGRODAMI [ZDJĘCIA]

- Co jest teraz najważniejsze? Życie. Dzieci. Miłość. Szczęście. Czego bym sobie życzyła? Żebym umiała stworzyć sobie pancerzyk ochronny. Muszę ochronić moją wrażliwość. Zabezpieczenie siebie to moja następna życiowa lekcja do odrobienia... - powiedziała Figura "Zwierciadłu".

Komentarze

Skomentuj
  • Lamana (gość)

    P.Kasiu. Jest Pani odważną kobietą. Wiele kobiet bierze z Pani przykład, że przemocy w rodzinie trzeba powiedzieć: "Dość"! Ci znajomi, którzy odsunęli się od Pani najprawdopodobniej nie umieją zachować się wobec osoby, którą dotknęła krzywda i łatwiej im było zerwać kontakt. Niech Pani im wybaczy i patrzy oczami w przód. Przeszłość zapomnieć. Bo myślenie o przykrościach to jak podsycanie ognia, tylko te gorzkie wspomnienia utrzymuje przy życiu. Trzeba wyobrażać sobie miłe chwile i je podsycać. Polecam książkę "Sekret". Życzę wszystkiego dobrego.

    23.08.2013 22:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×