"Przyjaciele". Premiera oficjalnego albumu "Friends. Przyjaciele na zawsze" już w październiku! Dowiemy się czegoś nowego?

Nie da się ukryć, że "Przyjaciele" to serialowy fenomen. Nic więc dziwnego, że powstają kolejne książki na temat tej kultowej amerykańskiej produkcji. Już wkrótce swoją premierę będzie mieć oficjalny album "Friends. Przyjaciele na zawsze".

Multimedia

"Friends. Przyjaciele na zawsze" - premiera w październiku

"Przyjaciele" to serial o sześciorgu młodych nowojorczykach, którzy wspólnie mieszkają, zakochują się w sobie i ze sobą zrywają, a przy tym raz po raz pakują się w przeróżne zabawne sytuacje. Stał się inspiracją dla dziesiątków innych seriali o grupach znajomych, które zdobywały serca widzów na długo po tym, jak "Przyjaciele" zeszli ze sceny. Żadna z tych produkcji nie doścignęła jednak pierwowzoru, który wykreował nowe trendy i wprowadził do języka kultowe dziś powiedzonka. Serial "Przyjaciele" stał się potężnym zjawiskiem kulturowym, a grający w nim aktorzy cieszą się dziś światową sławą.

Emma skończyła drzemkę! Jak dzisiaj wyglądają bliźniaczki, które grały córkę Rachel i Rossa?Zobacz więcej

"Friends. Przyjaciele na zawsze" zabiera fanów na plan filmowy. Na tle kadrów z poszczególnych odcinków cytuje fragmenty wywiadów z twórcami, scenarzystami i aktorami. To bogato ilustrowany przewodnik, który bawi do łez, przypominając najzabawniejsze sceny i najbardziej chwytliwe serialowe odzywki. Nikogo chyba nie dziwi, że czytelnicy "TV Guide" okrzyknęli aktorów grających w "Przyjaciołach" najlepszą obsadą komediową wszech czasów ani że najróżniejsze magazyny – w tym "Vanity Fair" – zaliczały tę produkcję do najlepszych sitcomów w historii.

Minęło już 25 lat, odkąd serial "Przyjaciele" po raz pierwszy pojawił się na ekranach, a mimo to jego niesłychana popularność i rzesza wiernych fanów w ogóle nie maleje. "Przyjaciele" na zawsze zmienili popkulturę i z całą pewnością jeszcze przez lata będą nas zachwycać i fascynować. Premiera "Friends. Przyjaciele na zawsze" już 28 października 2020 roku!

Nagrania do specjalnego odcinka znowu przełożone! Nie zobaczymy go w tym roku?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • max (gość)

    26 lat

    08.10.2020 14:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×