"Przyjaciele". Tom Selleck zostawił 2020 dolarów napiwku w nowojorskiej restauracji. O co chodzi w #2020TipChallenge?

Amerykański aktor Tom Selleck, znany m.in. z seriali "Przyjaciele" i "Magnum" włączył się w akcję #2020TipChallenge. Dzięki niemu kelnerzy w jednej z nowojorskich restauracji mogą uznać, że 2020 rok nie był najgorszy.

Multimedia

Tom Selleck wziął udział w #2020TipChallenge

Znany z serialu kryminalnego "Magnum" i z roli Richarda w "Przyjaciołach" aktor Tom Selleck odwiedził ostatnio jedną z nowojorskich restauracji. Wychodząc, zostawił dość niecodzienną kwotę napiwku dla kelnerów - 2020 dolarów (około 7,5 tys. złotych). Dopisał przy tym: "Z nadzieją na lepszy rok".

Matthew Perry oświadczył się młodszej o 22 lata dziewczynie. Kim jest jego ukochana?Zobacz więcej

Całą sytuację opisał Donnie Wahlberg - aktor, który gra z Selleckiem w serialu "Zaprzysiężeni" i zaprosił go do akcji #2020TipChallenge. Podkreślił, że jest bardzo dumny ze swojego serialowego ojca.

Dowiedziałem się, że Tom Selleck przyjął moje zaproszenie do akcji #2020TipChallenge i zostawił hojny napiwek w restauracji Elio's Upper East Side! (…) Nie rozpocząłem tego przedsięwzięcia, ale jestem dumny, że mogę być jego częścią. Tym, którzy w tym roku dali kelnerowi choćby najmniejszy napiwek – dziękuję!

Z kolei Tom Selleck przyznał, że zapisując taki napiwek ma szczerą nadzieją, że rok 2020 jeszcze może być lepszy. Serce rośnie!

Netflix bez "Friends" w 2021 roku. Serial będzie dostępny tylko w HBO Max?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×