"Przyjaciele" w Warszawie! Comedy Central organizuje Friendsfest na 25-lecie kultowego serialu

"Przyjaciele" mają już 25 lat! Z tej okazji Comedy Central Polska zorganizowała pierwszy w Polsce Freindsfest, czyli wydarzenie, dzięki któremu fani serialu mogą poczuć się tak, jak Monica, Rachel, Phoebe, Ross, Chandler i Joey.

Multimedia

Friendsfest w Warszawie!

Z okazji 25-lecia jednego z najpopularniejszych seriali komediowych wszech czasów, stacja Comedy Central Polska przygotowała dla swoich widzów wyjątkową niespodziankę. Od 23 sierpnia do 1 września w Centrum Praskim Koneser w Warszawie odbywa się pierwszy w Polsce Friendsfest, czyli wydarzenie stworzone z myślą o fanach serialu. Dotychczas festiwal odbywał się w Wielkiej Brytanii oraz Hiszpanii. Teraz również widzowie z Polski mają okazje poczuć się, jak na planie ich ulubionego serialu.

Co by było, gdyby serial został nakręcony 25 lat później? Losy przyjaciół wyglądałyby inaczej!Zobacz więcej

Na gości Friendsfest czeka szereg atrakcji, z których największą jest scenografia odtworzona w pełnej zgodności z serialem. Fani mogą m. in. odwiedzić słynny apartament Moniki, zaśpiewać "Smelly cat" i zrobić sobie zdjęcie na najsłynniejszej serialowej kanapie.

Goście mają okazję odtworzyć osobiście kultowe momenty z "Przyjaciół", jak taniec z parasolami przy fontannie czy ślub w kaplicy w Las Vegas. Nie brakuje również sklepu z pamiątkami, w którym do nabycie będzie mnóstwo atrakcyjnych gadżetów.

Jak zmienili się Rachel, Joey, Chandler, Ross, Monica i Phoebe? Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×