"Przyjaciele". Żarty z serialu, które przestały być zabawne w 2020 roku. 10 scen, które teraz oburzają widzów

"Przyjaciele" to serial, który wydawałoby się cieszy się ponadczasowym humorem. Jak się okazuje w serialu są sceny, które w 2020 roku nie tylko nie bawią widzów, a wręcz oburzają!

Multimedia

"Przyjaciele" - żarty, które przestały być śmieszne

"Przyjaciele" wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Serial wręcz przeżywa renesans, a informacja o odcinku specjalnym, który ma się wkrótce pojawić, rozpaliła emocje i wyobraźnię fanów.

Najlepsze teksty Chandlera! 15 scen, które bawią do łez!Zobacz więcej

Fenomen serialu polega m.in. na ponadczasowym humorze... oh wait... W 2020 roku okazało się, że wiele żartów z "Przyjaciół" przestało być śmiesznych. Mimo że te sceny doskonale wpisują się w klimat lat 90. i wówczas bawiły widzów do łez, teraz zaczęły wręcz oburzać!

Oto sceny z "Przyjaciół", które przestały być śmieszne. Zgadzacie się z tym?

Zobacz galerię

"Przyjaciele" - o serialu

Serial, który miał swoją premierę w 1994 roku opowiada o przygodach szóstki przyjaciół mieszkających na nowojorskim Manhattanie. Rachel (Jennifer Aniston) jest pasjonatka mody z dobrego domu, która do Nowego Jorku uciekła prosto z przed ołtarza. Jej najlepsza przyjaciółka z lat szkolnych, Monica (Courteney Cox) to pedantyczna szefowa kuchni, z kolei Phoebe (Lisa Kudrow), - artystyczna dusza z mocno pokręconą przeszłością. Brat Monicki, Ross (David Schwimmer) jest paleontologiem, Joey (Matt LeBlanc) gwiazdą opery mydlanej, a Chandler (Matthew Perry)… po prostu Chandlerem. Mimo, iż wiele ich dzieli połączyła ich wyjątkowa przyjaźń, pełna smutków, radości i zabawnych nieporozumień. Finał "Przyjaciół" został wyemitowany 6 maja 2004 roku. W sumie powstało 236 odcinków zamkniętych w 10 sezonach.

Jennifer Aniston zaprasza na plan specjalnego odcinka "Friends"! Jak wziąć udział w nagraniu?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • tarantula (gość)

    Ludzie, nie bądźcie tacy spięci, niedługo z niczego nie będzie można żartować..

    13.06.2020 18:17
  • Komentator:P (gość)

    Widzę, że wszyscy tutaj oczerniają z obu stron. To aż dziwne. Ja ten artykuł czytam, wiedząc, że kwestie, gdyby poruszane w nowym serialu, rzeczywiście wywołałyby gównoburze. Ale kiedy patrzy się na nie z perspektywy widza serialu mało nowoczesnego, bardziej one bawią i nie ma się tego za złe.

    22.05.2020 14:35
  • Julia (gość)

    No właśnie te sceny, były po to by uwidocznić takie zachowania i pokazać, że niezbyt są ok, dlatego np. Gdy dziecko Rossa bawiło się lalka, on próbował go przekonać, ale mu sie nie udało. Albo ojciec Chandlera- on nie był wysmiewany przez nikogo, byly pokazywane zachowania jak jie robić w towarzystwie trans osoby. Jak kto chce to interpretować jako naśmiewanie się, to moim zdaniem nie wyciągnie nic pożytecznego z tego serialu.

    21.05.2020 11:54
  • Jarek (gość)

    Wiekszej pierdoly dawno nie czytalem. A odcinek z karmieniem piersią jest jednym z najsmieszniejszych...

    21.05.2020 11:28
  • NormalnyCzlowiek (gość)

    Bezsensowny artykul. Mam dosc propagandy LGBT i inputowania chorych zachowan pod przykrywka tolerancji. Zawsze bylem tolerancyjny wzgledem osob innej religii, narodowosci, koloru skory, czy orientacji seksualnej. Niech ludzie robia co chca, jak chca, nic mi do tego. Ale nie mozna ich przez to wywyzszac, ani zmuszac innych do patrzenia na to. W swoich domach niech robia co chca, ale ja jako bialy heteroseksualny Chrzescijanin i Polak nie jestem gorszy. Naturalny model rodziny kobiety i mezczyzny powinien byc wyjatkowo traktowany, bo to on zapewnia przyrost naturalny. Koniec kropka.

    21.05.2020 09:57
  • Przyjaciel (gość)

    I te sceny miały być obraźliwe?? Nie rozumiem? Ostatnio wspominałam i nadal się śmiałam i też nie zaprosiłabym ojca drak queen na ślub, i nie wiem czego nie można się śmiać z gejów czy lesbijek, samo to że takie coś w ogóle istnieje w dzisiejszych czasach jest śmieszne i jednocześnie upokarzające. Fu, pluje na to.

    21.05.2020 09:55
  • Ang (gość)

    Ja tam nigdy nie bylem fanem tego serialu

    21.05.2020 08:48
  • mia (gość)

    rozbawiło mnie to strasznie. jeżeli ktoś nie wie o czym jest serial to niech nie gada bzdur

    21.05.2020 08:36
  • Mmm (gość)

    Wyjątkowo durny art.

    21.05.2020 07:35
  • Miia (gość)

    Bzdury. Jeżeli ktoś lubi się obrażać i szukać problemów tam, gdzie ich nie ma to nawet w reklamie znajdzie problem. Co za głupie czasy. Rozkładanie filmów, bajek, seriali na części pierwsze i wymyślanie kogo mogą obrazić. Ludzie to i.dioci

    21.05.2020 07:22
  • An (gość)

    Autor jest idiotą. Ale wejścia i tak zbiera. Geniusz

    21.05.2020 06:26
  • Asia (gość)

    Kto to pisał? Chyba ktoś kto kompletnie nie rozumie o czym jest ten serial. Najbardziej rozbawił mnie tekst, że wysmiewa o tusze Moniki co w dzisiejszych czasach byłoby nie do pomyślenia...... Hello autorze gdzie ty żyjesz?

    21.05.2020 04:29
  • Za dużo myślę (gość)

    Uwielbiam Przyjaciół. Naprawdę. Ale nie mogę się pozbyć wrażenia, że oni byli jednym z bardzo silnie wpływających na społeczeństwo elementów. Niby prześmiewanie homo, trans itd. Ale jednak ostatecznie wszystko pokazane w dobrym świetle. Tata z Chandlerem pogodzony, Ben ma szczęśliwą rodzinę itd. Potem wychodzi serial Glee... Jestem otwarta na dyskusję

    21.05.2020 00:59
  • Marta (gość)

    Co za beznadziejny artykuł. Tragiczny wręcz. W tych scenach przecież miało wyjść to karykaturalnie, przesadnie a jednak nikt nie został urażony.

    21.05.2020 00:07
  • Precz z 5G (gość)

    90% aktualne chyba że jest się de....

    20.05.2020 12:54
  • Gość (gość)

    Mogę oglądać ten serial na okrągło,mam wszystkie sezony na płytach DVD i cały czas mnie bawią. Oburzona jestem tym, że w obecnych czasach wszędzie jest LGBT, równouprawnienie itp. Jestem bardzo tolerancyjna i zawsze byłam, ale to co się teraz dzieje sprawia,że czuję się inna będąc białą, heteroseksualną kobietą, która pierze, sprzata, gotuje i wychowuje dzieci.

    20.05.2020 11:23
  • ..... (gość)

    sądze że czepianie się tych scen jest nie potrzebne .oczywiście że te sceny nie były zrobione po to zeby powiedzieć że nie można być opiekunką czy co takiego tylko żeby coś w serialu się działo ,moim zdaniem nie można brać tego na poważnie ponieważ wszytko tam jest zrobione w celach chumorystycznych....

    20.05.2020 11:06
  • Mi (gość)

    Nie zgadzam się. Serial dalej jest zabawny, nie widzę nic negatywnego w ich zartacha, ale jeśli ktoś ma kij w d... to niech nie ogląda.

    20.05.2020 08:54
  • Podpisany (gość)

    O tak, żarty w tym serialu bawią tak, że lepiej w jego trakcie nie pić :). Moim zdaniem NIE MA tematu z którego nie można żartować. Holocaust, rasizm, lgbt, chudzi, grubi,polityka, ułomność, sex... Wszystko może być tematem żartu. Jeśli ktoś ma z tym problem, to ma z tym problem i to nie mój problem. Lepiej niech wyjmie sobie ten kij, a wówczas zycie będzie łatwiejsze. Trzeba mieć dystans do siebie. Problem pojawia się wówczas, gdy żartowanie z czegoś staje się wyśmiewaniem... A poprawność polityczna wsadzmy sobie tam, gdzie słońce nie dochodzi (lochy zamkowe najlepiej).

    20.05.2020 08:41
  • Normalny (gość)

    Było jest i będzie śmieszne 😀 Tylko nie dajmy sobie wmówić, że czarne jest białe!!!

    20.05.2020 08:38
NowszeStarsze