"Przyjaciółki". 7. sezon serialu wiosną w Polsacie!

Zakończony wczoraj szósty sezon „Przyjaciółek” oglądało średnio co tydzień ponad 2 mln widzów. Świadczy to niezmiennie o tym, że "Przyjaciółki" są nadal uwielbianym serialem Polek - aż 3/4widzów to kobiety! Już wkrótce ruszają zdjęcia do kolejnego sezonu.

Multimedia

Prawdziwi fani jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat – nie mogą się mylić! "Przyjaciółki" to serialowy fenomen, do którego widzowie bardzo chętnie wracają od 2012 roku. Za nami szósta odsłona serialu, który pokochały miliony Polek, a często wraz z nimi – całe rodziny. Któż by nie marzył o takich przyjaciółkach? Inga, Patrycja, Zuza i Anka zawsze, o każdej porze, znajdą dla siebie czas i wspierają się w dowolnej, życiowej sytuacji.

Szósty sezon "Przyjaciółek" pojawił się w jesiennej ramówce Polsatu, by znów podbić serca fanów rozsianych po całej Polsce i nie pozostawić im wątpliwości, że w przyjaźni drzemie wielka moc. Któż by nie marzył o takich przyjaciółkach? Inga (Małgorzata Socha), Patrycja Joanna Liszowska, Zuza (Anita Sokołowska) i Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) zawsze znajdą dla siebie czas i wspierają się na dobre i na złe. Kiedy tylko jedna z nich traciła grunt pod nogami, natychmiast wkraczały trzy pozostałe, gotowe przezwyciężyć góry problemów i uciążliwych przeszkód. Każda z przyjaciółek z osobna nie poradziłaby sobie z problemami, ale wspólnie były niepokonane! Każdy odcinek szóstego sezonu był skondensowaną rozrywkową pigułką pełną emocji, a sceny z finałowego odcinka trzymały w napięciu do ostatniej sekundy! Pozostawiły jednak widzów z wieloma pytaniami bez odpowiedzi.

CZYTAJ TAKŻE:
CO SIĘ WYDARZYŁO W FINAŁOWYM ODCINKU 6. SEZONU "PRZYJACIÓŁEK"? [WIDEO+ZDJĘCIA]
FINAŁ 6. SEZONU "PRZYJACIÓŁEK". JERZY UMRZE? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Czy Zuza na zawsze straciła Jerzego (Mariusz Bonaszewski)? Czy Patrycja wybaczy Michałowi (Marcin Rogacewicz)? Ostatnie finał szóstego sezonu nie pozostawił wątpliwości, że Anka może ponownie zaufać Pawłowi (Bartek Kasprzykowski), a Inga znalazła szczęście u boku Roberta (Krzysztof Wieszczek). Jak potoczą się dalsze losy „Przyjaciółek”, fani serialu przekonają się wiosną przyszłego roku. Zdjęcia do siódmego sezonu serialu wystartują już w grudniu, a emisja nowych odcinków wiosną w Polsacie!

W szóstej serii serialu „Przyjaciółki” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpiła plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Ewa Kasprzyk, Mikołaj Krawczyk, Elżbieta Jarosik, Grzegorz Wons, Mariusz Bonaszewski, Lesław Żurek i Krzysztof Wach. W minionym sezonie dołączyli do nich: Krzysztof Wieszczek i Przemysław Sadowski.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×