"Przyjaciółki" Adam Adamonis jest tancerzem! Wątek tańczącego Andrzeja pojawi się w serialu? [CO SIĘ WYDARZY]

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Adam Adamonis, czyli Andrzej z "Przyjaciółek" jest również tancerzem i wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"! Czy jego pasja pojawi się również w wątku jego bohatera? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 14. w czwartki o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Wiele osób było zaskoczonych, gdy okazało się, że Adam Adamonis znany z roli Andrzeja w serialu "Przyjaciółki" wystąpi w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" nie jako gwiazda, ale tancerz! Będzie partnerował Sandrze Kubickiej.

Oficjalne zdjęcia par nowej edycji "Tańca z gwiazdami"! Która prezentuje się najlepiej?Zobacz więcej

W najnowszym wywiadzie dla Tele Tygodnia aktor został zapytany o to, co wydarzy się u Andrzeja w nowych odcinkach "Przyjaciółek". Okazuje się, że będzie pojawiał się on częściej na naszych ekranach, a poza tym pojawi się też wątek komediowy. W dodatku teraz, gdy pasja aktora wyszła na jaw, twórcy serialu będą mogli chcieć to wykorzystać! Zatańczy z Ingą (Małgorzata Socha)?

Chodzą słuchy, że scenarzyści chcą włączyć do życia mojego bohatera element tańca, czyli zakręcić Sochą wokół Andrzeja. Tak sobie żartujemy z Małgosią. Oczywiście oboje jesteśmy za. Bardzo lubimy ze sobą grać. Potańczyć też byłoby fajnie - zdradził Adam Adamonis.

Czy w kolejnych odcinkach zobaczymy tańczącego Andrzeja? Tego dowiemy się niebawem!

Julka znajdzie nową miłość! Kim jest jej ukochany?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×