"Przyjaciółki". Agnieszka Sienkiewicz w ciąży! Zostanie mamą po raz drugi!

Agnieszka Sienkiewicz poinformowała, że jest w ciąży! Dorotka z serialu "Przyjaciółki" zostanie mamą po raz drugi. Jak to wpłynie na jej rolę w hitowej produkcji Polsatu?

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 13. od czwartku, 28.02.2019 o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Agnieszka Sienkiewicz podzieliła się ze swoimi fanami dobrą nowiną - jest w ciąży! Aktorka, którą obecnie możemy oglądać w roli Dorotki w serialu "Przyjaciółki", jest już mamą dwuletniej Zofii. Teraz czas na kolejne wyzwania.

Dorota wpadnie w depresję po rozstaniu z Erykiem? Agnieszka Sienkiewicz ujawnia pierwsze szczegóły!Zobacz więcej

Aktorka podkreśla, że ceni sobie spędzanie wolnego czasu z rodziną. Chętnie też udziela się charytatywnie. - Serce, które bije tuż pod moim daje mi szczęście i siłę - napisała w mediach społecznościowych. Przy okazji poprosiła o wsparcie dla 2,5 letniej Kasi, która potrzebuje leczenia. - Będę Wam ogromnie wdzięczna jeśli pochylicie się na dwie minuty nad historią Kasi - wskazała.

W 13. sezonie "Przyjaciółek" Dorota znajdzie się w sytuacji, która udowodni jej, że pieniądze szczęścia w życiu nie dają. Po rozstaniu z Erykiem (Olgierd Łukaszewicz) przebojowa dotąd pani bizneswoman będzie bowiem borykała się z samotnością. Co będzie dalej? Przekonamy się już wkrótce! A tymczasem, Agnieszce Sienkiewicz gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

Wyleczona Zuza kusi Janka podczas drugiej nocy poślubnej! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×