"Przyjaciółki". Anita Sokołowska zagra w nowej polskiej komedii! Kiedy premiera?

Anita Sokołowska, gwiazda polsatowskiego serialu "Przyjaciółki", stanęła właśnie przed nowym aktorskim zadaniem! Niedoceniona aktorka zagra w jedną z ról w nowej polskiej komedii! Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

Anita Sokołowska ma bardzo bogate serialowe CV oraz olbrzymią popularność, którą zawdzięcza serialom "Na dobre i na złe" oraz "Przyjaciółki". Poza tym jest świetną aktorką teatralną, co wielokrotnie udowadniała na deskach Teatru Polskiego w Bydgoszczy, ale jednak twórcy filmowi wciąż ją pomijali... Teraz to się zmieniło!

Gwiazda "Przyjaciółek" pochwaliła się, że właśnie pracuje nad nowym filmem! Anita Sokołowska napisała:

Poznajcie Małgosię, Małgorzatę, Gosię 😊 kobietę delikatną, lecz stanowczą, znającą swoją wartość. Małgorzata to moja nowa w rola w filmie, spędzę z tą postacią ponad miesiąc... wysyłajcie dobrą energię... napiszę tyko, że warto mieć marzenia, bo one się spełniają 🥳

Joanna Liszowska w sensualnym teledysku do piosenki "Into U"! Pojedzie na Eurowizję?!Zobacz więcej

Nad jakim filmem pracuje Anita Sokołowska? Kiedy jego premiera? Tego niestety jeszcze nie wiemy, ale już jesteśmy podekscytowani na myśl o premierze! Wszyscy fani "Przyjaciółek" mogą też być spokojni o postać Anity Sokołowskiej, ponieważ praca nad filmem nie koliduje z jej serialowymi obowiązkami.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • MIKOLAJ ROZNERSKI (gość)

    MALGORZATA KOZUCHOWSKA

    27.06.2019 18:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×