"Przyjaciółki". Będzie 12. sezon! Aktorzy wrócili na plan! [ZDJĘCIA]

Koniec 11. sezonu "Przyjaciółek" nie oznacza końca serialu! Główne bohaterki wróciły na plan! Nowe odcinki już jesienią 2018 w Polsacie!

Multimedia

Obsada serialu "Przyjaciółki" wróciła na plan, a to oznacza, że powstanie kolejny, 12. już sezon hitu Polsatu! Emisja najprawdopodobniej jesienią 2018 r.

Anka upija się w finale sezonu! Inga słyszy 3x "kocham Cię"! [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Finał 11. serii przynosi wiele zaskoczeń i jak zwykle pozostawia widzów w ogromnej niepewności i napięciu. Maria (Ewa Kasprzyk) ogłosiła, że bierze ślub. Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) poznała rodzinę swojej biologicznej matki, Weroniki (Ewa Telega). Inga (Małgorzat Socha) usłyszała wyznania miłości od Żółkowskiego (Kamil Maćkowiak), Andrzeja (Adam Adamonis) i Roberta (Krzysztof Wieszczek).

Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) boryka się z kiepską kondycją finansową. Patrycja (Joanna Liszowska) załamuje się po tym, jak Wiktor (Paweł Deląg) nie pojawił się na rozprawie adopcyjnej. Wika (Roma Gąsiorowska) kazała Kubie (Wojciech Mecwaldowski) wyprowadzić się. Na przyjęciu zaręczynowym Marii, Zuza (Anita Sokołowska) i Patrycja cieprią z powodu rozstań, a na domiar złego Anka znowu sięgnęła po alkohol! Co wydarzy się w 12. sezonie? Przekonamy się jesienią!

Magdalena Stużyńska i Bartek Kasprzykowski: Nasza relacja jest wyjątkowa [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • KRZYSZTOF DRACZ (gość)

    AGNIESZKA PILASZEWSKA

    01.11.2018 16:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×