"Przyjaciółki". Co wydarzy się w nowym, 10. sezonie serialu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Wiele się wydarzyło w ostatnim odcinku 9. sezonu "Przyjaciółek". Mimo braku oficjalnych informacji na temat nowej serii, wygląda na to, że właśnie trwają zdjęcia na planie! Co się wydarzy?

Multimedia

Ostatni odcinek 9. sezonu "Przyjaciółek" pozostawił furtkę dla rozwoju wydarzeń. Fani nie wyobrażają sobie, aby serial został wstrzymany w TAKIM momencie!

Ślub Anki i Pawła! Zobacz, jak będzie wyglądała uroczystość [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przypomnijmy, że koniec sezonu rozgrywał się na ponownym ślubie Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer) i Pawła (Bartek Kasprzykowski). Strzeleccy postanowili zapomnieć o przeszłości i na nowo rozpocząć wspólne życie. Wygląda też na to, że również ich córka Julka (Nicole Bogdanowicz) wychodzi na prostą. Podczas wesela pogodziła się z mężem (Kamil Kula), wybaczyła tez ojcu to, że ma nieślubną córkę Zosię (Malwina Dubowska).

Na wesele Zuza (Anita Sokołowska) przyszła Markiem (Radosław Pazura), który pojawił się nagle i szybko skradł jej uwagę. Okazuje się jednak, że do Polski wrócił Jerzy (Mariusz Bonaszewski), który wciąż kocha Zuzę i zamierza o nią walczyć!

Inga (Małgorzata Socha) wróciła ze Stanów z malutką córeczką, ale przeżywa kryzys w związku z Robertem (Krzysztof Wieszczek). Mężczyzna nie poświęca jej tyle uwagi, ile Inga potrzebuje. Na weseli pojawił się natomiast przystojny fotograf, który wyraźnie zainteresował się młodą mamą. Czy między nim a Ingą dojdzie do czegoś więcej?

Również w związku Doroty nie zapowiada się najlepiej. Wygląda na to, że Łukasz ją zdradza! Czy kobieta odkryje niewierność męża? Jak rozprawi się z nim i jego kochanką (Katarzyna Glinka)?

Patrycja (Joanna Liszowska) ma za sobą ciężki czas. Po śmierci Michała (Marcin Rogacewicz) dowiedziała się, że mąż ją zdradzał. Kiedy już pogodziła się z tym, co ją spotkało, poznała Wiktora (Paweł Deląg), w którym wdała się w romans. Niestety szybko okazało się, że prawdopodobnie to także nie jest mężczyzna dla niej... Wiktor pojawił się na weselu Anki i Pawła. Wzburzony uderzył Pana Młodego, kiedy ten wtrącił się do jego rozmowy z Patrycją. Paweł padł nieprzytomny na ziemię. Co z nim będzie? Tego dowiemy się prawdopodobnie jesienią!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×