"Przyjaciółki". Co wydarzyło się w 1. odcinku serialowego hitu Polsatu?

"Przyjaciółki" to serialowy hit telewizji Polsat, który od wielu lat podbija serca widzów. Teraz, gdy trwają przygotowania do 14. sezonu produkcji, warto sobie przypomnieć, co się wydarzyło w 1. sezonie "Przyjaciółek"! Pamiętacie? Zobaczcie też, jak zmieniły się główne bohaterki!

Multimedia

"PRZYJACIÓŁKI" - SPRAWDŹ PROGRAM TV

"Przyjaciółki" na antenie Polsatu zadebiutowały 6 września 2012 roku. Od samego początku z serialem związani są m.in. Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska, Bartłomiej Kasprzykowski, Marcin Korcz, Pola Figurska, Nicole Bogdanowicz, Antoni Borowski, Kajetan Borowski, Agnieszka Sienkiewicz, Adam Adamonis oraz Elżbieta Jarosik. Reżyserem "Przyjaciółek" jest Grzegorz Kuczeriszka.

Inga ma nowego kochanka! Pozna też jego matkę! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Przyjaciółki" to opowieść o czterech wyjątkowych kobietach. Każda z bohaterek jest inna, różni je sytuacja życiowa i problemy, którym muszą stawić czoła. Spotkają się po latach na zjeździe absolwentów, gdzie okaże się, że właśnie teraz potrzebują siebie jak nigdy. Inga nie dość, że właśnie została porzucona przez męża dla młodszej, to jeszcze ma problemy z prowadzeniem przez założonego przez siebie przedszkola. Samotność, widmo bankructwa i tęskniąca za ojcem córeczka - sytuacja wydawałoby się beznadziejna. Czy aby na pewno? Życie lubi płatać rozmaite figle. Patrycja - kobieta wulkan, która dobrą energią zaraża wszystkich wokół. Ma wszystko, czego pragnęła: świetną pracę, kochającego mężczyznę, grono przyjaciół. Czy Patrycja rzeczywiście jest szczęśliwa? Czy mężczyzna jej życia poprosi ją wreszcie o rękę?

Zuza właśnie awansowała na dyrektorskie stanowisko w prawdziwie męskim świecie. Jest perfekcjonistką i w pracy, i w domu. Do osiągnięcia idealnego wizerunku brakuje jej mężczyzny. I w tym właśnie tkwi problem, bo mimo niewątpliwej atrakcyjności i świetnej pozycji trudno komukolwiek wytrzymać z "Kierowniczką Całego Wszechświata". A może przystojny informatyk Wojtek przebije się przez garniturowy pancerz Zuzy? Przeciwieństwem Zuzy jest Anka - troskliwa mama, świetna, choć może odrobinę zaniedbana i zaniedbywana żona. Przed laty wraz z mężem ustalili, że on robi karierę a ona zajmuje się domem. Teraz, gdy dzieci podrosły a mąż wraca coraz później Anka nie wie jak się odnaleźć w nowej sytuacji. Strach, żal i rozczarowanie próbuje zagłuszać alkoholem. Co na to powiedzą dziewczyny? Kto pomoże Ance?

Gwiazdy serialu znowu na planie! Zobacz zdjęcia z 13. sezonu! [GALERIA] Zobacz więcej

"PRZYJACIÓŁKI" - CO WYDARZYŁO SIĘ W 1. ODCINKU?

Główne bohaterki poznajemy, gdy po wielu latach Patrycja Kochan kontaktuje się z Ingą Gruszewską i zaprasza ją na spotkanie klasowe. Inga odmawia jednak udziału. Obecnie jej myśli krążą głównie wokół problemów osobistych - mąż Gruszewskiej właśnie odszedł do innej kobiety. Inga zostaje sama z 6-letnią córką. Tymczasem w salonie Patrycji spotykają się Zuza Markiewicz i Anka Strzelecka. Dyskutują na temat spotkania klasowego. Mają wątpliwości, czy powinny na nie pójść. W końcu żadna z nich nie ma czym szczególnym pochwalić się przed starymi znajomymi.

Do tej pory "Przyjaciółki" doczekały się aż 13. sezonów, ale to absolutnie nie oznacza końca serialu! Właśnie trwają prace nad 14. serią, która na antenę telewizji Polsat zadebiutuje jesienią.

ZOBACZCIE, JAK ZMIENIŁY SIĘ GŁÓWNE BOHATERKI SERIALU "PRZYJACIÓŁKI"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×