"Przyjaciółki". Dzieci Anki, Ingi, Zuzy, Doroty i Patrycji. Jak wyrosły pociechy serialowych przyjaciółek? Zobacz urocze zdjęcia!

Serial "Przyjaciółki" to nie tylko opowieść o grupie przyjaciółek. Anka, Inga, Zuza, Patrycja i Dorota mają też urocze pociechy, które również możemy oglądać na ekranie. Jak wyrosły dzieci z serialu "Przyjaciółki"? Zobacz urocze zdjęcia!

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 14. od września w Polsacie! - sprawdź program tv

Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) i Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) to główne bohaterki serialu "Przyjaciółki". Ich perypetie na przestrzeni 13. sezonów nie były tak fascynujące, gdyby nie ich dzieci. Wzorową matką od początku serialu Polsatu była oczywiście Anka, która dzielnie wychowywała bliźniaków - Stasia (Antoni Borowski) i Franka (Kajetan Borowski) oraz zbuntowaną nastolatkę - Julkę (Nicole Bogdanowicz). Obecnie już wszystkie serialowe przyjaciółki są mamami i nawet pani bizneswoman - Zuza zdecydowała się na macierzyństwo.

Oto najfajniejsze dzieci z filmów i seriali! [GALERIA]Zobacz więcej

Dzieci Anki, Ingi, Zuzy, Doroty i Patrycji z serialu "Przyjaciółki" dostarczają swoim mamom mnóstwo wzruszeń, ale też problemów. Główne bohaterki często pomimo niepomyślnych rokowań lekarzy decydowały się na zajście w ciążę. Tak było w przypadku Zuzy czy Patrycji. Bycie rodzicem to dla bohaterek serialu "Przyjaciółki" jedna z najtrudniejszych ról, ale spisują się świetnie.

Jak zmieniały się dzieci z serialu "Przyjaciółki"? Zobacz urocze zdjęcia pociech Anki, Ingi, Zuzy, Doroty i Patrycji w galerii! To właśnie dzięki najmłodszym aktorom serial Polsatu jest tak barwny i prawdziwy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×