"Przyjaciółki". Jak przez lata zmieniały się Anka, Inga, Zuza i Patrycja? Zobacz zdjęcia!

Anka, Inga, Zuza i Patrycja pojawiają się na ekranach naszych telewizorów już od niemal 7 lat! Jak serialowe "Przyjaciółki" zmieniały się przez ten czas? Zobacz zdjęcia!

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 13. w czwartki o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Porażki i sukcesy, bujne życie uczuciowe i towarzyskie, trudne decyzje, skomplikowane relacje rodzinne, ale przede wszystkim prawdziwa przyjaźń. Za to widzowie od blisko 7 lat kochają "Przyjaciółki".

Co wydarzyło się w 1. odcinku serialowego hitu Polsatu? Zobacz więcej

Cztery wyjątkowe kobiety. Każda z bohaterek jest inna, różni je sytuacja życiowa i problemy, którym muszą stawić czoła. Inga (Małgorzata Socha) ne dość, że właśnie została porzucona przez męża dla młodszej, to jeszcze ma problemy z prowadzeniem przez założonego przez siebie przedszkola. Patrycja (Joanna Liszowska) - kobieta wulkan, która dobrą energią zaraża wszystkich wokół. Ma wszystko, czego pragnęła: świetną pracę, kochającego mężczyznę, grono przyjaciół. Zuza (Anita Sokołowska) właśnie awansowała na dyrektorskie stanowisko w prawdziwie męskim świecie. Jest perfekcjonistką i w pracy, i w domu. Mimo niewątpliwej atrakcyjności i świetnej pozycji trudno jakiemukolwiek mężczyźnie wytrzymać z "Kierowniczką Całego Wszechświata". Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) - troskliwa mama, świetna, choć może odrobinę zaniedbana i zaniedbywana żona. Teraz, gdy dzieci podrosły a mąż wraca coraz później Anka nie wie jak się odnaleźć w nowej sytuacji.

Przez lata w ich życiu sporo się zmieniło. A jak zmieniły się one same? Zobaczcie wspólne zdjęcia Anki, Ingi, Zuzy i Patrycji ze wszystkich trzynastu sezonów przebojowego serialu Polsatu!

Wszyscy mężczyźni Ingi, Zuzy, Patrycji, Anki i Doroty! Kto do nich dołączy? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×