"Przyjaciółki". Jak skończył się 12. sezon? Sprawdź, co wydarzyło się u Zuzy, Anki, Ingi i Patrycji! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Finał 12. sezonu "Przyjaciółek" był bardzo emocjonujący i zostawił nas z wieloma pytaniami. Kiedy dostaniemy odpowiedzi? Przypomnijcie sobie, jak zakończyła się 12. seria "Przyjaciółek"!

Multimedia

Ostatni odcinek 12. sezonu "Przyjaciółek" był pełen wzruszeń, śmiechu ale też i akcji. Tytułowe przyjaciółki nigdy się nie nudzą i gdy już myślą, że wszystko im się ułożyło, to los pokazuje im, że jest inaczej.

Co wydarzy się w 13. sezonie? Te zdjęcia wiele sugerują... [GALERIA]Zobacz więcej

Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) w 146. odcinku przeżyła chwile grozy. Po tym jak dostała informację, że jej mąż Paweł (Bartek Kasprzykowski) nie żyje, pojawiła się w kostnicy, by zidentyfikować zwłoki. W końcu okazało się, że doszło do tragicznej pomyłki i to nie Paweł, ale Żółkowski (Kamil Maćkowiak) nie żyje. Strzeleccy pogodzili się, a Anka oznajmiła Tomaszowi (Paweł Ciołkosz), że ich wspólna noc była błędem.

Trochę zabawniej było u Ingi (Małgorzata Socha), która zorientowała się, że jej byli - Andrzej i Robert (Adam Adamonis i Krzysztof Wieszczek), nieświadomie spotykają się z tą samą kobietą (Beata Chruścińska)! Gdy obaj zostali przez nią porzuceni, nawiązała się między nimi nić przyjaźni.

Tymczasem Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), widząc szaleństwa młodej córki męża (Olgierd Łukaszewicz), Adeli (Julia Konarska), w końcu zrozumiała, że nie żyje pełnią życia. Po trudnej, ale pełnej zrozumienia rozmowie z Erykiem, kobieta razem z córką (Zoja Szymczyk) wyprowadziła się od męża!

Nadszedł też dzień ślubu Zuzy (Anita Sokołowska) i Jaśka (Marek Bukowski). Gdy przyjaciółki pojawiły się u panny młodej, ta oznajmiła im, że jest bardzo słaba i ślub trzeba będzie odwołać. W dodatku zwierzyła im się, że jej wyniki są zbyt złe, by mogła przyjąć kolejną chemię. Na szczęście, Jasiek stanął na wysokości zadania i na rękach zaniósł ukochaną, aby złożyli przysięgę. Podczas skromnej i wzruszającej uroczystości, para została małżeństwem.

Zaś u Patrycji (Joanna Liszowska) przez chwilę trwała sielanka - wróciła do byłego męża Wiktora (Paweł Deląg). Niestety, Wika (Roma Gąsiorowska) dowiedziała się o tym i nalegała na rozmowę z Kochan. W tym samym czasie, Anka i Inga przez przypadek dowiedziały się od byłego partnera Wiki (Wojciech Mecwaldowski), że to nie on jest ojcem jej dziecka, tylko Wiktor! Odcinek kończy się gdy Wika, zdenerwowana na Patrycję, że odbiera jej dziecku ojca, chciała ją zabić! Kobieta, wciskając gaz do dechy, powoduje wypadek... Jak to się skończy? Przekonamy się wkrótce, bo już na wiosnę zobaczymy dalsze losy "Przyjaciółek"!

Wika zabije Patrycję? Co z dzieckiem Wiki? Kiedy premiera nowych odcinków serialu? [CO SIĘ WYDARZY, WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×