"Przyjaciółki". Joanna Liszowska szokuje kreacją na ramówce Polsatu! Polska Kim Kardashian?

Joanna Liszowska doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę! Gwiazda serialu "Przyjaciółki" zaskoczyła wszystkim swoją fryzurą oraz kreacją podczas konferencji ramówkowej telewizji Polsat. Zmieniła się w polską Kim Kardashian?

Multimedia

Joanna Liszowska zawsze kojarzyła wam się z burzą loków? Zapomnijcie o tym, bo podczas spotkania z gwiazdami telewizji Polsat postawiła na długie i proste włosy!

Patrycja zajmie się dzieckiem Wiki! Jak to wpłynie na jej związek z Wiktorem?Zobacz więcej

Jednak to nie fryzura, lecz duży dekolt gwiazdy "Przyjaciółek" najbardziej przyciągał wzrok! Aktorka śmiało eksponowała swój biust, a wszyscy zgromadzeni wprost nie mogli oderwać od niej wzroku!

Niektórzy już dopatrzyli się, że Liszowska zainspirowała się stylem Kim Kardashian. Rzeczywiście, można znaleźć pewne podobieństwa. Jak podoba Wam się Joanna Liszowska w takim wydaniu?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Iwona (gość)

    Super babka od zawsze,piękna i seksi.

    01.03.2019 20:28
  • Babcia 68 lat (gość)

    A mnie się podoba.

    28.02.2019 15:39
  • Kajka (gość)

    Strasznie sztuczne te doczepy.. Liszowska jest ładną kobietą i jej we wszystkim ładnie, ale te platynowe doczepy to trochę przesada ;/

    28.02.2019 13:57
  • Gość (gość)

    Podałby

    28.02.2019 12:38
  • Jusia (gość)

    Brawo, piekna odważna kobieta jakich mało. Nie tylko wieszaki moga pokazywac wszystko. Grunt to akcepracja samego siebie. A czy to stylizacja tego czy tamtego kogo to obchodzi kazdy z nas kupuje cos co kosza w tym momencie celebryci.... 😁😁😁

    28.02.2019 12:12
  • Prawda (gość)

    Sex aż kipi !

    28.02.2019 12:07
  • Mona (gość)

    Wygląda pięknie i zajawiskowo

    28.02.2019 06:35
  • Jurand ze Spychowa (gość)

    Przecierz jej stylizacja jest w stylu kardashianki więc nie może być jakaś powalająca, pewnie trochę taki był jej w tym zamiar ale przede wszystkim chodziło jej o pokazanie jak najbardziej się da swojego dekoltu bo ma się czym pochwalić i często to robi. Piersi ma bez dwóch zdań super, od zawsze robią na mnie wrażenie i przede wszystkim swoje, dla mnie osiągnęła to czego chciała i skradła cały show a te wszystkie negatywne komentarze które można tu przeczytać to nic nowego, zwykły hejt internetowy ludzi z kompleksami oraz poziomem emocjonalnym na etapie przedszkola i tyle🙃

    27.02.2019 23:32
  • Sylwia (gość)

    Wyglada super!

    27.02.2019 21:45
  • Ffip (gość)

    Kim kardashian jest szczupła kobieta a nie babochlopem jak liszowska. Duże cycki nie wystarcza