"Przyjaciółki". Joanna Liszowska w sensualnym teledysku do piosenki "Into U"! Pojedzie na Eurowizję?!

Do sieci trafił premierowy singiel piosenki "Into U" Joanny Liszowskiej, przygotowany ze słynnym szwedzkim teamem producenckim, odpowiedzialnym za wiele przebojów Eurowizji! Piosence towarzyszy premiera sensualnego teledysku, w którym kobieta to żywioł o ogromnych pokładach emocji.

Multimedia

Premierą piosenki i teledysku "Into U" Joanna Liszowska wraca do swojej pierwszej pasji - muzyki. Aktorka debiutowała na deskach Teatru Wielkiego-Opery Narodowej w spektaklu muzycznym "Siedem grzechów głównych" Kurta Weila w reż. Janusza Wiśniewskiego, a pierwsze sukcesy muzyczne zaczęła odnosić już jako studentka. Jest laureatką III Nagrody w Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Grand Prix na Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku, Festiwalu Interpretacji Piosenek Agnieszki Osieckiej w Sopocie, a także Nagrody Jana Wołka za najlepszą interpretację piosenek tego autora.

Joanna Liszowska ścięła włosy! Aktorka pochwaliła się nową fryzurą Zobacz więcej

Jej pozycję doskonale śpiewającej aktorki umocnił Brylantowy Mikrofon - główna nagroda w Polsatowskim „Jak Oni Śpiewają“ oraz występy w licznych spektaklach, festiwalach, koncertach, programach i widowiskach telewizyjnych, a także musicalach. Aktorka wcieliła się w pamiętne role, m.in. Roxie Hart w musicalu „Chicago”, w „Człowieku z La Manchy“, „Pannie Tutli Putli”, „Romeo czy Julia” i wielu innych. Gościnnie zaśpiewała na płycie Piotra Rubika „RubikOne”, wystapiła w duecie z Maciejem Maleńczukiem na płycie „Ona i on”. Jej wykonania przebojów Keitha Flinta, Demisa Roussosa, a przede wszystkim „Jaskółki” Stana Borysa w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na długo zapadły w pamięć widzów. Ostatnio Joannę Liszowską można było usłyszeć w spektaklu Woody’ego Allena pt. „Miłość w Saybrook”, na wielkim ekranie w przeboju „Na zawsze” z filmu „Całe szczęście” w reż. Tomasza Koneckiego czy na benefisie Agnieszki Radwańskiej w porywającym wykonaniu „Let’s Get Loud” Jennifer Lopez.

Piosenka "Into U" utrzymana w klimacie energetycznego pop została napisana specjalnie dla Joanny Liszowskiej przez szwedzki duet muzyczno-producencki - Dimitri Stassosa i Thomasa Karlssona i w całości przygotowana w studio Dimitri Stassos Production. Dimitri Stassos, odpowiedzialny za wiele przebojów Eurowizji czy szwedzkiego Idola, znany jest również z przebojów pisanych dla Sorayi, brytyjskiej pop star – Pixie Lott czy Davida Bisbala, którego przeboje okryły się potrójna platyną. Z kolei Thomas Karlsson, od ponad dekady pisze przeboje pop, pracuje dla Eurowizji w 6 krajach, a w Polsce dał się poznać jako m.in. autor oficjalnej piosenki Mistrzostw Świata w Siatkówce w 2014 roku czy kompozytor przebojów Margaret, Antka Smykiewicza i Ewy Farnej.

Równolegle z premierą piosenki dziś na kanale You Tube Joanny Liszowskiej - na który będą trafiały kolejne single - ma premierę sensualny teledysk w reżyserii Alana Kępskiego, z którym Joanna Liszowska wspólnie stworzyła scenariusz. - Kobieta jest żywiołem… Są w niej ogromne pokłady emocji, pod wpływem których się nieustannie zmienia – mówi Joanna Liszowska. – Nie ma jednej twarzy, a wiele wcieleń, które składają się na ten jedyny, niepowtarzalny wzór kobiecości, o takim a nie innym temperamencie czy wrażliwości. Delikatna, łagodna, silna, zmysłowa, tajemnicza, zmienna – każda z nas jest inna. A przez to przecież tak wyjątkowa…

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Przecież to (gość)

  Transwestyta

  17.06.2019 15:36
 • Adi (gość)

  Mają krótką ławkę rezerwowych😀

  17.06.2019 13:00
 • Paweł (gość)

  Ona i Eurowizja to jakiś żart drugi z rzędu najpierw Tulia teraz ona następny wstyd na całą Europę.

  17.06.2019 10:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×