"Przyjaciółki". Joanna Liszowska wraca do śpiewania? Aktorka w zmysłowy sposób zapowiada nowy projekt!

Joanna Liszowska - gwiazda serialu "Przyjaciółki" wraca do śpiewania? Zwyciężczyni drugiej edycji programu rozrywkowego "Jak oni śpiewają" w zmysłowy sposób zapowiada w mediach społecznościowych nowy projekt. O co chodzi? Czy Joanna Liszowska nagrała piosenkę?

Multimedia

Joanna Liszowska ma spore doświadczenie muzyczne. Aktorka jeszcze podczas studiów zwyciężała w rozmaitych Przeglądach Piosenki Aktorskiej. Następnie została triumfatorką 2. edycji programu "Jak oni śpiewają". Nagrana przez nią w 2009 roku piosenka „Teraz wiem” znalazła się na płycie Piotra Rubika pt. "RubikOne". Oprócz tego Liszowska ma w swoim dorobku role w musicalach m.in. "Chicago" czy spektaklu muzycznym "Człowiek z La Manchy".

Gwiazda serialu "Przyjaciółki" wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że muzyka i aktorstwo są w jej życiu tak samo ważne. Czy Joanna Liszowska w 2019 roku zamierza wrócić do śpiewania? Śpiewającą aktorkę mogliśmy oglądać ostatnio podczas benefisu Agnieszki Radwańskiej, który odbył się w maju br. Od jakiegoś czasu Joanna Liszowska w zmysłowy sposób zapowiada również w mediach społecznościowych nowy projekt. O co chodzi?

Wiemy, kiedy 2. edycja! W Domu Wielkiego Brata pojawiła się pierwsza uczestniczka!Zobacz więcej

Szczegóły jej nowego przedsięwzięcia nie są znane, wiadomo jednak, że jego premiera ma odbyć się 17 czerwca. Aktorka publikując materiały dotyczące jej nowego projektu używa takich hasztagów jak: #make #my #dreams #come #true #woman #power #passion #love #emotions #follow #this #summer.

Wiele wskazuje więc na to, że Joanna Liszowska już wkrótce spełni swoje kolejne marzenie i wyda nowy singiel! Z niecierpliwością czekamy na premierę jej nowego kawałka.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×