"Przyjaciółki". Julia Konarska została mamą! Jak wyglądał jej poród w dobie koronawirusa?

Julia Konarska, którą jakiś czas temu mogliśmy oglądać w serialu "Przyjaciółki", została mamą! Na świat niedawno przyszło pierwsze dziecko młodej aktorki, która jednocześnie opisała jak wyglądał jej poród w dobie szalejącego koronawirusa.

Multimedia

Julia Konarska doczeka się swojego pierwszego dziecka. 9 kwietnia aktorka powitała na świecie swoją córeczkę, Ninę. Teraz aktorka postanowiła w swoich mediach społecznościowych opisać jak wyglądał jej poród w dobie koronawirusa.

ojęcie czasu wolnego od kilkunastu dni przestało istnieć. Niemal każdą chwilę spędzamy z Nią- szczęściem naszym największym i skarbem przenajdroższym. Byłam pełna obaw widząc jak #koronawirus paraliżuje wszystko wokół, słysząc co chwilę o zamykaniu kolejnych szpitali..Informacja o zakazie porodów rodzinnych i braku możliwości odwiedzin była trudna do ogarnięcia i na prawdę bałam się, że sama zwyczajnie sobie nie poradzę. Chciałam całym sercem podziękować dzielnej załodze Szpitala im. Św. Rodziny, a w szczególności Dyrektorowi Dariuszowi Malczykowi oraz Kasi Kleczkowskiej @kasiatrzaska , która odbierała poród. Chylę czoła wszystkim lekarzom i Paniom położnym, które z uśmiechem i pełnym zaangażowaniem pomagały mi w pierwszych dobach po przyjściu Niny na świat. Dziękuję po stokroć! Nie mogłam wymarzyć sobie lepszego miejsca na powitanie naszego małego żuczka 😊

Julia Konarska jest w ciąży! Aktorka pochwaliła się ciążowym brzuszkiem!Zobacz więcej

Obserwatorzy Julii Konarskiej wprost nie mogą oderwać wzroku od zdjęcia z Niną! Pod fotografią możemy przeczytać m.in. (pisownia oryginalna):

Julia, jesteś bardzo dzielna ❤️ ściskam Was mocno i życzę dużo zdrówka😘 Łezka w oku się kręci jak na Was patrzę, jeszcze niedawno ja trzymałam taką Kruszynkę w ramionach 😍 Łapcie i cieszcie się każdą chwilą 😘

Gratuluję 👏

Śliczna mama i śliczna córcia. Dużo dobroci😍

Gratulacje! Jesteś bardzo dzielna! Trzymam kciuki i wysyłam Wam Zdrowie✨

witamyy żuczka Ninę!!💛💛💛💛💛💛💛💛

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×