"Przyjaciółki". Magdalena Stużyńska zmieniła fryzurę. Jak wygląda po metamorfozie?

Magdalena Stużyńska postanowiła zmienić fryzurę. Tuż po wizycie u fryzjera pokazała zdjęcie, na którym widać, jak wygląda po metamorfozie. Jest lepiej niż było?

Multimedia

Magdalena Stużyńska zmieniła fryzurę

Po czasie spędzonym w domu, wymuszonym przez pandemię koronawirusa, każdy próbuje wrócić do normalnego życia. Jednym z przejawów takiego powrotu są wizyty u fryzjerów i kosmetyczek. Magdalena Stużyńska, czyli uwielbiana przez widzów Anka z "Przyjaciółek", ma taką wizytę już za sobą. Efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Co wydarzyło się w 1. odcinku serialowego hitu Polsatu? Zobacz więcej

Okazuje się, że aktorka zdecydowała się na konkretną metamorfozę i ostre cięcie! "Pierwsza wizyta u fryzjera po izolacji i od razu pojechałam konkretnie! To już zakrawa na metamorfozę" - napisała pod zamieszczonym w sieci zdjęciem, na którym widać, jak prezentuje się w nowym wydaniu.

Czy zmiana fryzury będzie miała też wpływ na życie serialowej bohaterki Magdaleny Stużyńskiej? Jak dalej potoczą się losy Anki? Wszyscy fani "Przyjaciółek" już nie mogą doczekać się kolejnej serii ich ulubionego serialu.

Szokująca propozycja Anki! Stworzy trójkąt z Pawłem i Tomkiem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×