"Przyjaciółki". Małgorzata Socha ma koronawirusa? Prace na planie nowych odcinków "BrzydUli" nadal trwają

W mediach pojawiła się nieoficjalna informacja o tym, że Małgorzata Socha ma koronawirusa. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" na razie nie skomentowała tych doniesień. Co ciekawe, prace na planie "BrzydUli" nadal trwają. W nowych odcinkach serialu TVN widzowie również zobaczą Sochę.

Multimedia

Małgorzata Socha ma koronawirusa — taką informację otrzymała "Gala" od osoby z planu serialu "Przyjaciółki". Aktorka, jej management oraz przedstawiciele stacji i Akson Studio nie ustosunkowali się na razie do medialnych doniesień.

Jak już wcześniej informowaliśmy, głos w sprawie zabrał za to reżyser serialu "Przyjaciółki", Grzegorz Kuczeriszka. Oto co powiedział:

Na razie wszyscy jesteśmy przerażeni. Wciąż panuje pandemia, a mam wrażenie, że ludzie o tym zapominają... Wszyscy podpisaliśmy zobowiązanie, że w trakcie zdjęć nie przyjdziemy do pracy z objawami choroby i zachowamy szczególną ostrożność. Że nie będziemy w tym czasie uczestniczyć w dużych zgromadzeniach, chodzić na imprezy czy na siłownię. Pracujemy w maskach, dezynfekujemy ręce, przestrzegamy wszelkich zasad. Niestety, obserwuję, że aktorzy, którzy przecież nie mogą występować przed kamerą w maseczkach, często żyją dość swobodnie, nie zachowując reguł bezpieczeństwa — powiedział Rzeczpospolitej reżyser.

Wiadomo, że prace na planie serialu "Przyjaciółki" zostały wstrzymane, a ekipa licząca około 60 osób musi się teraz poddać badaniom na obecność koronawirusa.

Reżyser serialu potwierdza koronawirusa na planie! Jedna z aktorek nie zachowała reguł bezpieczeństwa?Zobacz więcej

Jesienią Sochę będzie można oglądać też w nowych odcinkach serialu "BrzydUla", do którego zdjęcia nadal trwają. Potwierdza to zresztą Julia Kamińska, która chętnie relacjonuje kulisy produkcji TVN na swoim Instagramie.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, wstrzymanie nagrań do serialu "BrzydUla" nie było konieczne. Małgorzata Socha ostatni raz na planie nowych odcinków "BrzydUli" pojawiła się w czerwcu br., kiedy nie była jeszcze zarażona Covid-19. O tym, że Socha zaraziła się koronawirusem na początku lipca br. poinformowała Plejada.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • gośc (gość)

  Może w Ag.. meble się zaraziła?:)

  16.07.2020 10:35
 • Kopytko (gość)

  Przestali krecic to dziadostwo i reklamy to na czyms musi kase robic.... wstyd i jeszcze raz wstyd

  15.07.2020 04:52
 • Rafał (gość)

  Ściema nic więcej. Może za kasę tak się daje do fake newsów bo już jej brakuje.

  15.07.2020 01:12
 • Marcin (gość)

  Następna "gwiazda dała się podłożyć na koronawirusa. Ciekawe ile kasy za to dostała?

  15.07.2020 01:10
 • dulman (gość)

  Powinni zamknąć TV i przebadać wszystkich od sprzątaczki do prezesów i na kwarantannę wszystkich.

  14.07.2020 22:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×