"Przyjaciółki". Małgorzata Socha urządziła baby shower i zdradziła płeć oraz imię dziecka! [ZDJĘCIA]

"Przyjaciółki" wrócą na antenę już jesienią, a tymczasem napływają kolejne doniesienia z planu. Niedawno obsada serialu bawiła się na baby shower Małgorzaty Sochy. Co ujawniły zdjęcia z imprezy?

Multimedia

Małgorzata Socha jest już w dość zaawansowanej ciąży. Bez odpowiedzi pozostaje pytanie, czy jej stan wpłynie na fabułę 12. sezonu serialu "Przyjaciółki" - czy odgrywana przez nią Inga również będzie spodziewać się dziecka? Tymczasem aktorka upubliczniła zdjęcia ze swojego baby shower i przy okazji być może zdradziła płeć swojego potomka!

Kolejna gwiazda "M jak miłość" w obsadzie serialu Polsatu! Kto tym razem? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na przyjęciu Sochy pojawiło się wiele znanych twarzy. Razem z aktorką bawiły się m.in. ciężarna Andżelika Piechowiak, Anna Cieślak, Marta Żmuda Trzebiatowska, Katarzyna Zielińska oraz Agnieszka Sienkiewicz - kolejna gwiazda serialu "Przyjaciółki"!

Dominującym kolorem na przyjęciu był niebieski, co sugeruje, że Małgorzata Socha spodziewa się synka. Zastanawiający jest też napis widoczny na zdjęciu opublikowanym przez firmę zajmującą się dekoracjami. Czyżby synek Sochy miał nosić imię "Konfacel"? W komentarzach pod zdjęciami już widać mnóstwo pytań o płeć dziecka. Czy przyszła mama próbowała dać coś do zrozumienia swoim fanom, czy też wybrała ten kolor ze względu na własny gust? Na potwierdzenie informacji o płci jej potomka musimy jeszcze trochę poczekać!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • aga (gość)

    Konfacela to studio haftu i szycia- szyją kolorowe przytualni dla dzieci i różne inne dekoracje

    10.07.2018 12:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×