"Przyjaciółki". Nadchodzi 200. odcinek serialu! Jak Zuza, Inga, Patrycja i Anka wyglądały w pierwszym sezonie?

To już 200 odcinków serialu "Przyjaciółki"! Przez 17 sezonów śledzimy losy Zuzy, Ingi, Patrycji i Anki. Jak serialowe przyjaciółki wyglądały w pierwszym sezonie? Przypominamy!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 200. w czwartek, 8.04.2021 o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Choć trudno w to uwierzyć, to nadchodzi 200. odcinek serialu "Przyjaciółki"! Z tej okazji przypominamy, co wydarzyło się w 1. odcinku serialu i jak główne bohaterki wtedy wyglądały!

Newsy i ciekawostki o kultowym serialu Polsatu!Zobacz więcej

6 września 2012 został wyemitowany pierwszy odcinek serialu. Poznaliśmy Ingę (Małgorzata Socha), od której właśnie odszedł mąż, samotną bizneswoman Zuzę (Anita Sokołowska), zakochaną fryzjerkę Patrycję (Joanna Liszowska), która marzyła o założeniu rodziny oraz Ankę (Magdalena Stużyńska-Brauer), niespełnioną zawodowo gospodynię domową.

W pierwszym odcinku "Przyjaciółek" odbywał się zjazd klasowy. Patrycja namawiała Ingę, by znowu spotkały się po latach. Ona jednak odmówiła - była załamana faktem, że jej mąż (Adam Adamonis) odszedł do Doroty (Agnieszka Sienkiewicz). Zuza, Anka i Patrycja także zastanawiały się, czy zjawić się na zjeździe, gdyż uznały, że nie mają czym pochwalić się przed dawnymi kolegami. Koniec końców wszystkie cztery zjawiły się na spotkaniu, a tam ich przyjaźń odżyła i trwa do dziś!

200. odcinek serialu "Przyjaciółki" - co się wydarzy?

Zuza całą swoją uwagę skupia na rozwiązywaniu problemów rozwojowych Krzysia (Aleksander Sułek). Po raz pierwszy to nie praca jest najważniejsza. Cały jej grafik jest dostosowany do licznych zajęć i terapii syna. Natomiast Inga stara się, jak tylko może unikać kontaktu z Sajmonem (Jakub Sasak). Zablokowała jego numer w telefonie, nie chce chodzić z Marysią (Zofia Cybul) na akrobatykę. Liczy, że młody trener w końcu się zniechęci. Mężczyzna nie daje się tak łatwo zbyć, odwiedza Ingę w nail barze, gdzie wpada na jej przyjaciółki... Dziewczyny zachwycają się młodym i przystojnym mężczyzną, ale Inga nie przyznaje się, że go zna. Okłamuje przyjaciółki, że to przedstawiciel handlowy. Opiekun drugiego roku na Akademii odwiedza Pawła (Bartek Kasprzykowski) w jego gabinecie. W sugestywny sposób daje Pawłowi do zrozumienia, że powinien zrezygnować z wykładania. W przeciwnym razie może ucierpieć jego reputacja...Paweł oznajmia Ance, że nie będzie kandydował na prodziekana. Po rozmowie z Elą (Elżbieta Jarosik) Patrycja bije się z myślami - nie jest pewna czy dobrze zrobiła, zrywając z Arturem (Paweł Małaszyński)…

Bohaterki "Przyjaciółek" i "M jak miłość", czyli najpiękniejsze przyjaźnie w polskich serialach!Zobacz więcej

Pamiętacie, co wydarzyło się w 1. odcinku "Przyjaciółek"? Zobaczcie fragment odcinka! W naszej galerii możecie zaś zobaczyć, jak Zuza, Inga, Patrycja i Anka wyglądały w pierwszym sezonie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×