"Przyjaciółki" odc. 1, 6.03.2014, Polsat. Anka znów zagląda do kieliszka!

Sprawdź, co wydarzy się w 1. odcinku 3. sezonu "Przyjaciółek", który zostanie wyemitowany w czwartek 6 marca o godz. 21.05 na Polsacie!

Multimedia

"Przyjaciółki" odc. 1, 6.03.2014, Polsat, godz. 21.05

W "Przyjaciółki" odc. 1 Anka odkrywa przy kasie w supermarkecie, że nie ma środków na kartach płatniczych. Czuje się upokorzona. Dzwoni do Pawła, by wyjaśnić sprawę. Ich rozmowę przytacza serwis SuperSeriale.pl.

- Paweł, chciałam zrobić zakupy i okazało się, że obie karty nie działają... - I co? Zdziwiłaś się? - Paweł to nie są żarty! Chciałam zrobić dzieciom obiad. Chłopcy zaraz wrócą ze szkoły, a lodówka jest pusta! - To nie są żarty, cieszę się, że zrozumiałaś. - Chciałam zrobić dzieciom obiad! Czy ty to rozumiesz? - Mogą zjeść u mojej mamy. - To, że ty u niej mieszkasz to nie znaczy, że dzieci też się tam przeprowadzą. - Słuchaj, sąd o tym zdecyduje. Chciałaś się rozwieść, proszę bardzo, ale na moich warunkach. - Nie zabierzesz mi ich! - mówi stanowczo Anka i kończy rozmowę.

W "Przyjaciółki" odc. 1 sytuacja Anki wygląda nieciekawie. Kobieta nie ma pracy, po pijaku spowodowała wypadek, a mąż grozi jej odebraniem dzieci. Anka może na szczęście liczyć na wsparcie i pomoc finansową ze strony przyjaciółek. Jednak nawet to nie powstrzymuje jej przed sięgnięciem po alkohol...

W "Przyjaciółki" odc. 1 Anka idzie odebrać dzieci ze szkoły, jednak okazuje się, że na miejscu jest już matka Pawła, która zabiera chłopców do swojego domu. Zrozpaczona kobieta obawia się, że mąż-adwokat zrobi wszystko, by odebrać jej dzieci, dlatego zagląda do kieliszka. Czy Anka wróci do nałogu?!

Komentarze

Skomentuj
  • kamil8145@...

    Na tej stronce >>> (http://u.42.pl/2S9w) za darmo zobaczysz najnowsze Filmy i Seriale Online w jakości HD!

    07.03.2014 18:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×