"Przyjaciółki" odcine 151. Paweł wyprowadzi się z domu? Wszystko przez jego miłość do Marianny!

W 151. odcinku serialu "Przyjaciółki" Paweł zasugeruje Ance, że powinien się wyprowadzić! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 151. (sezon 13.) w czwartek, 28.03.2019 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Anka (Magdalena Stużyńska) przez długi czas łudziła się, że w jej małżeństwie wszystko układa się niemal idealnie. Niestety, nie było tak kolorowo. W końcu jej mąż Paweł (Bartek Kasprzykowski) przyznał jej się, że jest zakochany w innej. Zaczął coś czuć do swojej sąsiadki Marianny (Urszula Grabowska)! To był dla niej spory cios.

Zuza ma wyrzuty sumienia po upojnej nocy z Chrisem! Przyzna się do zdrady? Zobacz więcej

Mimo że Paweł zapewnił żonę, że nigdy jej nie zdradził i walczy z targającym nim uczuciem, to Anna zaczęła czuć się niezręcznie w swoim małżeństwie. W 151. odcinku serialu "Przyjaciółki" zauważy to jej mąż. Zaproponuje swojej małżonce, żeby wyprowadzili się ze swojego domu i zamieszkali z dala od Marianny! Zacznie nawet pakować swoje rzeczy. Anna będzie całkowicie zmieszana. Przez moment zacznie jej się wydawać, że Paweł od niej odchodzi. Kategorycznie nie zgodzi się na opuszczenie domu.

Jak przez lata zmieniały się Anka, Inga, Zuza i Patrycja? Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

Nieco później małżonków czeka niespodziewana wizyta Marianny i jej męża Piotrka (Adam Cywka), którzy będą chcieli wspólnie z sąsiadami świętować swoją rocznicę ślubu. W trakcie spotkania Anna "przypadkiem" obleje rywalkę barszczem! Paweł będzie miał pretensje do żony, że mści się na niej za jego słabości. Aby dowiedzieć się, jak dalej potoczą się losy rodziny Strzeleckich, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Przyjaciółki" na antenie Polsatu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×