"Przyjaciółki" odcinek 1. s. 6. Seks na pierwszej randce! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Już w czwartek, 3.09.2015 o godzinie 21:05, na antenie Polsatu startuje 6. sezon "Przyjaciółek". Mamy dla was specjalny materiał wideo! Możecie zobaczyć, że najnowsze odcinki będą obfitowały w romanse, miłosne zawirowania i zaskakujące sytuacje.

Multimedia

"PRZYJACIÓŁKI" ODCINEK 1. SEZON 6. W CZWARTEK, 3.09.2015 O GODZ. 21:05 W POLSACIE!

W 6. sezonie "Przyjaciółek", obok czterech głównych aktorek – Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Małgorzaty Sochy i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer zobaczymy ponownie Lesława Żurka oraz nowych bohaterów: Krzysztofa Wieszczka i Przemysława Sadowskiego, którzy zatrzęsą światem „Przyjaciółek”.

W szóstej odsłonie "Przyjaciółek" emocji nie zabraknie! W rodzinie Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz) zapanuje wielka radość. Patrycja urodzi zdrowego syna, Mikołaja i wygra walkę z ciężką chorobą. Świeżo upieczeni rodzice będą przeszczęśliwi. Jednak opieka, nawet nad wyczekanym i wymarzonym dzieckiem, okaże się nie taką słodką bajką, jaką oboje sobie wyobrażali. Co więcej, życie uczuciowe bohaterek rozwinie się w bardzo nieoczekiwanych kierunkach. Zuza (Anita Sokołowska) stanie przed trudnym wyborem. Będzie biła się z myślami, czy nadal budować życie z Jerzym (Mariusz Bonaszewski), czy też wrócić do Polski i usychać z tęsknoty za ukochanym. W szóstym sezonie "Przyjaciółek", ku uciesze fanów serialu, ponownie pojawi się Wojtek (Lesław Żurek). Jako że bizneswoman była wielką miłością Wojtka, wrócą gorące wspomnienia. Czy stara miłość nie rdzewieje? Tymczasem Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) nie ma zamiaru wracać do Pawła (Bartek Kasprzykowski), chociaż były mąż tak łatwo nie zrezygnuje. Na dodatek, po orbicie Anki zacznie krążyć nowy mężczyzna – Leszek (Przemysław Sadowski). Czy między nimi zaiskrzy?

CZYTAJ TAKŻE:

PRZEMYSŁAW SADOWSKI W 6. SEZONU "PRZYJACIÓŁEK". KOGO ZAGRA?
"PRZYJACIÓŁKI" SEZON 6. KRZYSZTOF WIESZCZEK W SERIALU. KOGO ZAGRA? [ZDJĘCIA]

Z kolei Inga (Małgorzata Socha), choć odejdzie od Szymona (Filip Bobek), nie będzie rozpaczać po rozstaniu. Wprost przeciwnie! Bohaterka złapie wiatr w żagle, a jej urok szybko dostrzeże nowy, szalenie atrakcyjny mężczyzna – Robert (Krzysztof Wieszczek). Co wyniknie z tej znajomości? Na początek - seks na pierwszej randce! Takiej Ingi jeszcze nie znacie! To zaledwie przedsmak najnowszego sezonu przebojowego serialu. Jesienią Inga, Zuza, Anka i Patrycja dostarczają milionom swoich fanów mnóstwo dobrego humoru, uśmiechu i pozytywnej energii ze szczyptą wzruszeń.

Komentarze

Skomentuj
  • Lilka (gość)

    Lubicie przyjaciółki bo ja bardzo

    11.09.2015 20:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×