"Przyjaciółki" odcinek 1. s. 7. Inga i Robert jednak wezmą ślub? Co u reszty przyjaciółek? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W nowym, siódmym sezonie "Przyjaciółek" nowe rozdziały w życiu Anki, Zuzy, Ingi i Patrycji zaowocują pozytywną energią i na pewno nie zawiodą milionów wiernych fanów! Zobacz, co wydarzy się w 1. odcinku!

Multimedia

"PRZYJACIÓŁKI" ODCINEK 1. SEZON 7. W CZWARTEK, 3.03.2016 O GODZ. 21:05 W POLSACIE!

Pierwszy odcinek najnowszej, siódmej serii "Przyjaciółek" otwiera scena, w której przerażona Zuza (Anita Sokołowska) zjawia się w szpitalu. Okazuje się, że Jerzy (Mariusz Bonaszewski) nie odniósł poważnych obrażeń w wyniku wypadku. Czy ta para ma jeszcze szansę na związek? W życiu uczuciowym , jak zwykle będzie sporo zamieszania! Kto stanie u jej boku? Może będzie to Jasiek (Marek Bukowski), przyjaciel z dzieciństwa?

Inga (Małgorzata Socha) żałuje, że odrzuciła zaręczyny Roberta (Krzysztof Wieszczek). Tymczasem Robert postanawia przenieść się do warszawskiego oddziału firmy, w której pracuje i planuje wynajem mieszkania w Warszawie. A Inga skrycie liczy, że ponownie poprosi ją o rękę.

CZYTAJ TAKŻE:

"PRZYJACIÓŁKI" 7. SEZON. PAWEŁ W KUCHNI I ZAKOCHANA INGA [ZDJĘCIA]
"PRZYJACIÓŁKI". PIERWSZE ZDJĘCIA MARKA BUKOWSKIEGO Z PLANU!

Anka (Magdalena Stużyńska – Brauer) ponownie zaufała Pawłowi (Bartek Kasprzykowski) i miłość między byłymi małżonkami rozkwita na nowo. To jednak nie wszystko, Paweł chciałby mieć z Anką (Magdalena Stużyńska) kolejne dziecko!

Patrycja (Joanna Liszowska) bardzo tęskni za Michałem (Marcin Rogacewicz). Czy znajdzie sposób, aby szybko ściągnąć go do domu?

Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) komunikuje Łukaszowi (Mikołaj Krawczyk), że ślub kościelny odbędzie się po porodzie, jak wróci do formy. Jednak ślub cywilny ma odbyć się jak najszybciej i w związku z ślubem Dorota ma prośbę do Ingi.

Zobacz zapowiedź odcinka!

CZYTAJ TAKŻE:

"PRZYJACIÓŁKI". ZOBACZ ZWIASTUN 7. SEZONU! [WIDEO+ZDJĘCIA]
"PRZYJACIÓŁKI" 7. SEZON. STEFANO TERRAZZINO W NOWYCH ODCINKACH!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×