"Przyjaciółki" odcinek 1. sezon 12. Zaniedbana Inga i Dorota świeżo po ślubie. Przyjaciółki jadą nad morze! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

W 1. odcinku nowego sezonu "Przyjaciółek" zobaczymy, co słychać u Anki, Ingi, Patrycji, Zuzy i Doroty 1,5 roku po wydarzeniach z finału 11. serii. Jak potoczyły się ich losy? Z czym teraz muszą się zmierzyć? Sprawdź, co wydarzy się w 135. odcinku serialu "Przyjaciółki"!

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 12. w czwartki o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W 135. odcinku "Przyjaciółek" Anka (Magdalena Stużyńska – Brauer), Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska) i Inga (Małgorzata Socha) są na innych etapach życia niż wtedy, gdy rozstawialiśmy się z nimi wiosną. Minęło 1,5 roku. Co zmieniło się u dziewczyn?

Zuza i Jasiek z dwójką dzieci! Spory przeskok czasowy w nowych odcinkach! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zuza i Janek (Marek Bukowski) są bardzo szczęśliwi. Razem wychowują dwójkę dzieci, a Zuza stara się godzić wszystkie obowiązki, te domowe z zawodowymi i niczego nie zawalić. Jak każda młoda mama marzy jednak o tym, aby mieć chwilę relaksu. Anka rozpoczęła pracę w korporacji prawniczej i walczy o stanowisko. Cały dom jest na jej utrzymaniu, bo Paweł (Bartek Kasprzykowski) stracił prawo do wykonywania zawodu. Przewijając Oliwiera (synka Julki), znajduje wśród buteleczek z dziecięcymi kosmetykami dwie małpki po wódce. Okazuje się, że Paweł je tam zostawił. Od momentu gdy stracił pracę, jest coraz bardziej nieznośny. Anka jest zmartwiona ich sytuacją finansową, a mimo to Paweł nie zamierza podjąć się byle jakiej pracy.

Inga nie związała się ponownie z Robertem (Krzysztof Wieszczek), ani z Andrzejem (Adam Adamonis). Straciła pracę w wyniku reorganizacji w banku. Nie poradziła sobie z tą sytuacją, zajadała stres, w efekcie bardzo przytyła i wpadła w depresję. Nie mieści się w żadne z ubrań i próbuje coraz to nowych diet. Od półtora roku Inga żyje tylko z alimentów, które dostaje na dwie córki.

Inga bez środków do życia? Straci pracę i pokłóci się z Robertem! [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Patrycja odzyskała swoje dawne życie. Wróciła z synkiem Mikołajem do własnego mieszkania i ponownie otwiera mały salon fryzjerski "u Patrycji". Podjęła decyzję o rozwodzie z Wiktorem (Paweł Deląg). W poczekalni u terapeuty zauważa męża. Chowa się przed nim, wspomnienia wracają. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) jest natomiast żoną bardzo bogatego mężczyzny. Niestety, nikt nie chce uwierzyć, że wyszła za mąż z miłości, bo Eryk (Olgierd Łukaszewicz) jest dużo starszy od Doroty. Wszyscy podejrzewają ją o interesowność i wyrachowanie.

W 1. odcinku 12. sezonu przyjaciółki decydują się na spontaniczny wyjazd. Zabierają samochód Andrzeja i jadą nad morze. Gdy wracają z plaży, okazuje się, że powrót do Warszawy jest niemożliwy...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • mala (gość)

    Najlepszy serial

    09.02.2019 22:24
  • na plus (gość)

    Miło widzieć w tym serialu obok dobrej aktorki Agnieszki Sienkiewicz aktora wybitnego Olgierda Łukaszewicza. Odmiana po niestety mocno średnim aktorze jakim jest Mikołaj Krawczyk. Ponadto jego postać mało wnosiła do fabuły. A tak po pierwsze pan Łukaszewicz ma tu szansę zagrać rolę mniej poważną i pokazać dystans do siebie. Po drugie taka odmiana wniesie dużo świeżości do wątku Doroty. Zawsze był on ciekawy dzięki fantastycznej Dorotce, a teraz może być jeszcze ciekawszy.

    19.09.2018 19:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×