"Przyjaciółki" odcinek 10. s. 5. Szymon oświadcza się Indze! [ZDJĘCIA]

W ostatnim czasie, związek Ingi i Szymona przeżywał kryzys. Czy oświadczyny to zmienią? Inga wyjdzie za Szymona?

Multimedia

"PRZYJACIÓŁKI" ODCINEK 10. S. 5. W CZWARTEK, 7.05.2015 O GODZ. 21:05 W POLSACIE!

Ingę (Małgorzata Socha) i Szymona (Filip Bobek) połączyło wielkie uczucie. Niestety, od jakiegoś czasu para wciąż się kłóci. Inga zarzuca Szymonowi, że ma problem z jej córką Hanią (Pola Figurska). Doszło nawet do tego, że Szymon postanowił wyprowadzić się z mieszkania ukochanej. Wkrótce jednak coś się zmieni.

W 10. odcinku piątego sezonu "Przyjaciółek" Inga i Szymon wpadają na siebie przy zsypie na śmieci. - Kazałaś mi się ogarnąć i przemyśleć mój stosunek do ciebie i do Hani. No i ja sobie wszystko przemyślałem - rozpoczyna rozmowę Szymon. - Tak? Ciekawe... - odpowiada Inga. - Kocham Ciebie, kocham Hanię i chcę, żebyś za mnie wyszła - rzuca niespodziewanie ukochany Ingi.

Kobieta szybko zmienia temat, ale Szymon nie odpuszcza. Chce wiedzieć, czy Inga chce spędzić z nim resztę życia. - Okej, dobrze... - Ale... to znaczy? - Szymon nalega na odpowiedź. - Że wyjdę za ciebie - odpowiada Inga, po czym szybko odchodzi.

Wydaje się, że wszystko zmierza ku dobremu. Inga oficjalnie przedstawia Szymona swojemu ojcu, Jerzemu (Mariusz Bonaszewski). Wkrótce okaże się jednak, że ślub to kolejna przyczyna nieporozumień między narzeczonymi. Oboje zupełnie inaczej wyobrażają sobie swoje wesele. Szymon marzy o skromnej, cichej uroczystości. - Organy mogą grać cicho - wskazuje Inga. - Ja chcę mieć białą suknię, kwiaty i welon! Trzeba to było sobie wcześniej omówić, zanim się oświadczyłeś... - dodaje.

To nie koniec problemów w związku Igi i Szymona. Czy ślub dojdzie do skutku?

CZYTAJ TAKŻE: "PRZYJACIÓŁKI" ODCINEK 9. S. 5. PATRYCJA W CIĄŻY! UMRZE PRZY PORODZIE? "PRZYJACIÓŁKI" ODCINEK 11. S. 5. ZUZA WYJEDZIE Z JERZYM DO KANADY?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×