"Przyjaciółki" odcinek 10. s. 6. Koniec romansu i pierwsza randka. Co jeszcze? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Już w najbliższy czwartek 10. odcinek 6. sezonu "Przyjaciółek". Co się wydarzy? Sprawdź, z czym tym razem zmierzą się Anka, Patrycja, Inga i Zuza!

Multimedia

"PRZYJACIÓŁKI" ODCINEK 10. S. 6. W CZWARTEK, 12.11.2015 O GODZ. 21:05 W POLSACIE!

Zuza (Anita Sokołowska) znowu jest Panią Dyrektor, to jednak nie koniec zmian w jej życiu, Inga (Małgorzata Socha) jest zachwycona pierwszą randką z prawdziwego zdarzenia, Patrycja (Joanna Liszowska) jest w szoku - jej mąż chce wyjechać na zagraniczny staż, natomiast Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) załamana swoją bezradnością.

W 10. odcinku szóstego sezonu serialu "Przyjaciółki" Anka i Paweł (Bartek Kasprzykowski) odwiedzają Julkę (Nicole Bogdanowicz) w areszcie. Anka jest załamana swoją bezradnością. Po wyjściu z budynku oświadcza Pawłowi, że nie zostawi córki samej i postanawia zostać przed aresztem, by być bliżej Julki. Patrycja wpada w odwiedziny do salonu Sebo (Modest Ruciński). Starą klientka błaga ją, by zrobiła jej fryzurę. Patrycja daje się namówić, znowu jest w swoim żywiole. Kolega z pracy Michała (Marcin Rogacewicz) mówi mu o bardzo atrakcyjnej ofercie rocznego stażu w Dani. Na początku Michał ignoruje tę propozycję, ale z czasem zaczyna się nad nią coraz poważniej zastanawiać. W końcu, bez konsultowania sprawy z Patrycją, podejmuje decyzję. Jerzy (Mariusz Bonaszewski) odwiedza Ingę w muffiniarni. Nagle wpada też Zuza, która chce pogodzić się z przyjaciółką. Wszyscy czują się trochę niezręcznie. Zuza poznaje swojego nowego asystenta Darka (Rafał Zawierucha), który irytuje ją swoją nieporadnością i niewiedzą.

Markiewicz postanawia definitywnie zerwać z Wojtkiem (Lesław Żurek). Mówi mu o tym przez telefon. Rozmowę przypadkiem słyszy Magda, żona Wojtka (Karina Seweryn). Wiadomość o romansie męża bardzo ją rani, ale postanawia wziąć sprawy w swoje ręce…

Zobacz zapowiedź odcinka!

CZYTAJ TAKŻE:

"PRZYJACIÓŁKI" Z NAJLEPSZYM WYNIKIEM OGLĄDALNOŚCI W SEZONIE
KRZYSZTOF WIESZCZEK: ROBERT Z "PRZYJACIÓŁEK" JEST ZUPEŁNIE INNY NIŻ JA [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×