"Przyjaciółki" odcinek 10. sezon 12. Wiktor i Tadek pobiją się o Patrycję! Którego z nich wybierze fryzjerka? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

W 10. odcinku serialu "Przyjaciółki" dojdzie do bójki między Wiktorem i Tadkiem! Panowie pokłócą się o Patrycję, która będzie miała teraz twardy orzech do zgryzienia. Którego z nich wybierze fryzjerka? Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Przyjaciółki".

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 10. sezon 12. w czwartek, 8.11.2018 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Od kilku sezonów Patrycja (Joanna Liszowska) jest uwikłana w bardzo toksyczną relację z Wiktorem (Paweł Deląg). Para już kilkukrotnie rozstawała się, a następnie do siebie wracała. Prawnik stosował wobec Kochan przemoc fizyczną i psychiczną. Na początku 12. sezonu wydawało się, że Patrycja w końcu wyjdzie na prostą - zostawiła Wiktora, wniosła pozew o rozwód, poszła na terapię i założyła swój salon fryzjerski. Mąż nie daje jednak o sobie zapomnieć.

Zuza przygotowuje bliskich na swoją śmierć! Pijany Paweł u Anki w pracy [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 9. odcinku 12. sezonu Patrycja miała się stawić na rozprawie rozwodową i zakończyć swój koszmar. Kochan była jednak zajęta wspieraniem Zuzy (Anita Sokołowska) podczas chemioterapii. W kolejnym odcinku "Przyjaciółek" Patrycja będzie jednak potrzebowała "męskiej ręki" w domu. O pomoc poprosi więc Tadka (Maciej Brzoska). Kiedy "złota rączka" będzie naprawiał usterkę, do mieszkania wkroczy Wiktor.

Mężczyzna na widok potencjalnego rywala nie będzie potrafił ukryć zazdrości. Chwilę potem między Tadkiem a Wiktorem dojdzie do bójki! Co zrobi Patrycja? Kobieta będzie miała twardy orzech do zgryzienia. Czy powinna być z Tadkiem, z którym - co prawda - spędziła jedną noc, ale nic do niego nie czuje? Mimo przykrych wspomnień, Kochan zacznie usprawiedliwiać czyny Wiktora, przywołując jego bolesną przeszłość...

Co będzie dalej? Oglądaj nowe odcinki "Przyjaciółek"!

To koniec historii Anki, Zuzy, Ingi i Patrycji? Wiadomo już, czy będą nowe odcinki! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×