"Przyjaciółki" odcinek 10. sezon 12. Wzruszające pożegnanie Zuzy z Jaśkiem i synami. Co im powie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Chemioterapia coraz bardziej wyniszcza organizm Zuzy, która czuje, że pozostało jej niewiele czasu. W 144. odcinku "Przyjaciółek" Zuza postanowi pożegnać się z Jaśkiem i synami, zostawiając dla nich nagranie. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 10. sezon 12. w czwartek, 8.11.2018 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Zuza (Anita Sokołowska) czuje, że zbliża się jej koniec. Po kolejnej dawce chemioterapii postanowi załatwić wszystkie swoje sprawy, w tym - pożegnać się z bliskimi. Postanowi powiedzieć też o swojej chorobie Markowi (Radosław Pazura) i poprosić go, aby pozwolił Jaśkowi (Marek Bukowski) wychowywać Grzesia razem z Krzysiem.

Zuza przygotowuje bliskich na swoją śmierć! Pijany Paweł u Anki w pracy [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 144. odcinku "Przyjaciółek" w tajemniczy przed wszystkimi Zuza poprosi Dagmara (Marcin Korcz) o pomoc w przygotowaniu pamiątki dla swoich synów. Razem z przyjacielem pójdzie do parku, kupi balony i postanowi nagrać film dla Grzesia i Krzysia. W ostatniej chwili zrezygnuje. Wideo zostanie nagrane, ale Zuza zrobi to sama, w domowym zaciszu. Usiądzie przed laptopem i powie:

Cześć Grzesiu, cześć Krzysiu... wiem, że wyrośniecie na mądrych, silnych i wrażliwych facetów. Wiem to. Nie chcę wam dawać wskazówek jak macie żyć, kim macie być, bo to wszystko zależy od was. Ale chciałabym was prosić o jedno - żebyście pamiętali, że jesteście braćmi. Żebyście byli dla siebie wsparciem, żebyście sobie pomagali i nie tracili ze sobą kontaktu. To będzie największy prezent dla mnie. Bardzo was kocham. Mama."

Wiktor i Tadek pobiją się o Patrycję! Którego z nich wybierze fryzjerka? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zuza powie też kilka słów do Jaśka. Zaznaczy, że bardzo go kocha i nie chce, aby po jej śmierci był sam.

Cześć Jasiek, to jest mój list do Ciebie. Nie jestem przygotowana, więc będę improwizować, więc wybacz mi, że to może być trochę nieskładne, nieukładane, choć w prezentacjach jest dobra, to znaczy byłam...Właśnie "jestem", "byłam", nie wiem jakiej formy mam używać. Więc stało się... Nie ma mnie koło ciebie. Oboje bardzo tego nie chcieliśmy, ale tak jest i musimy z tym żyć. To znaczy ty musisz żyć. Wiem, że będziesz opowiadał o mnie dzieciom, że zawsze będziesz mnie kochał. No właśnie, ale... To nie znaczy, że musisz być sam. Jasiek, żałoba minie, bunt minie. I musisz żyć dalej i musisz być szczęśliwy, więc jeśli spotkasz jakąś fajną osobę, to ja trzymam za was kciuki. Naprawdę. Bo ty Jasiek zasługujesz, żeby być szczęśliwym, więc po prostu zakochaj się, a to nie umniejszy twojej miłości do mnie...

Czy nagrania przydadzą się? Zuza umrze i zostawi swoich najbliższych pogrążonych w smutku?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×