"Przyjaciółki" odcinek 10. sezon 12. Zuza przygotowuje bliskich na swoją śmierć! Pijany Paweł u Anki w pracy [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Zuzie coraz ciężej przychodzi walka z chorobą. Postanawia przygotować wszystkich na swoją śmierć. Pijany Paweł przychodzi do Anki do pracy i robi jej awanturę. Sprawdź, co wydarzy się w 144. odcinku serialu "Przyjaciółki"!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 10. sezon 12. w czwartek, 8.11.2018 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Choroba daje Zuzie (Anita Sokołowska) w kość. Silna jak dotąd, rozważała już poddanie się. Teraz czuje, że jej koniec jest bliski. Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) wciąż nie może poradzić sobie z Pawłem (Bartłomiej Kasprzykowski), który pije coraz więcej.

To koniec historii Anki, Zuzy, Ingi i Patrycji? Wiadomo już, czy będą nowe odcinki! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 144. odcinku "Przyjaciółek" kompletnie pijany Paweł robi awanturę w kancelarii Anki. Oskarża Tomasza (Paweł Ciołkosz) o to, że romansuje z jego żoną. Zostaje wyrzucony przez ochronę. Tomasz proponuje Ance, że odwiezie ją do domu. Całej sytuacji uważnie przygląda się Olga (Dominika Ostałowska). Staś i Franek odsuwają się od matki, mają jej za złe, że wyrzuciła Pawła z domu.

Tymczasem, Zuza, pragmatyczna jak zawsze, chce omówić z Jaśkiem sprawy na wypadek swojej śmierci. Markowska mówi Markowi (Radosław Pazura) o swojej chorobie, zależy jej, by przystał na jej prośbę dotyczącą wychowania ich syna. Zuza przygotowuje dla najbliższych pamiątkę na wypadek, gdyby przegrała z chorobą, pomaga jej w tym Dagmar (Marcin Korcz).

Wzruszający ślub Zuzy i Janka w finale sezonu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×