"Przyjaciółki" odcinek 11. sezon 12. Dorota robi test ciążowy! Zostanie mamą? [DUŻO ZDJĘĆ]

Przed nami 11. odcinek 12. sezonu serialu "Przyjaciółki". Sytuacja tytułowych przyjaciółek robi się coraz bardziej skomplikowała. Gdy już wydawało się, że niektóre sprawy się naprostowały, to na horyzoncie pojawiły się nowe kłopoty... Sprawdźcie, co wydarzy się w 145. odcinku "Przyjaciółek"!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 11. już w czwartek, 15 listopada, o 21.10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Andrzej (Adam Adamonis) zwierza się Indze (Małgorzata Socha) z kolejnych miłosnych podbojów, a ona przypadkowo odkrywa, co może być powodem kryzysu w związku Roberta (Krzysztof Wieszczek) i Dominiki (Beata Chruścińska). Czyżby obaj panowie spotykali się z tą samą kobietą?

Stefa (Dorota Kolak) odradza córce ślub w trudnym dla niej momencie. Zuza (Anita Sokołowska) nie słucha rad matki i zamierza urządzić ceremonię w swoim ogrodzie. Przyjaciółki oferują pomoc przy organizacji przyjęcia.

Zuza jednak nie weźmie ślubu? Anka wda się w romans? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tymczasem sprawa rozwodowa Patrycji (Joanna Liszowska) i Wiktora (Paweł Deląg) dobiega końca. Mimo zakończenia ich związku, oboje zjawiają się na ślubie Dariusza (Tadeusz Huk). Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) ze znajomymi z pracy oblewa zawodowy sukces. Zauważa niedwuznaczne sygnały Tomka (Paweł Ciołkosz) i nie pozostaje wobec nich obojętna.

Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) decyduje się w końcu na test ciążowy. Zestresowana postanowi dowiedzieć się, czy jest w ciąży... Czy kobieta zostanie mamą?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ! (gość)

    Ten sezon jest najciekawszym spośród kilku ostatnich transz. Zainteresował mnie ze względu na udział Pana Olgierda Łukaszewicza. Wątek Doroty i Eryka jest super. Poprzednim wątkiem, który tak mnie zainteresował był wątek postaci granej przez Stefano Terrazzino. Postać Francesco w 7 sezonie była bardzo fajna.

    16.11.2018 11:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×