"Przyjaciółki" odcinek 11. sezon 12. Julka jednak nie odda synka! Wychowa go Anka? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Julka, ku radości Anki, postanowi nie oddawać synka do adopcji. Jednak w życiu kobiety pojawią się inne komplikacje związane z Tomkiem i policją. Jak tym razem sobie poradzi? To już w przedostatnim odcinku 12. sezonu serialu "Przyjaciółki"!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 11. już w czwartek 15 listopada o 21.10 w Polsacie! - sprawdź program tv

W końcówce 12. sezonu "Przyjaciółek" Anka (Magdalena Stużyńska) otrzyma dobre wieści. Julka (Nicole Bogdanowicz) zdecyduje, że jednak nie chce oddać Oliwiera do adopcji. Wiedząc, że nie może liczyć na ojca chłopca (Konrad Jałowiec), postanowi sama wychowywać synka. Relacje z mamą od razu się polepszą. Czy będzie mogła liczyć także na pomoc Pawła (Bartek Kasprzykowski)?

Julka postanawia oddać Oliwiera! Anka ją powstrzyma? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jednak Anka niedługo może cieszyć się spokojem. Po awanturze pijanego Pawła w jej biurze, stara się pracować jak najlepiej. Jej zespół osiągnie sukces i postanowi to hucznie opić! Podczas świętowania Tomek (Paweł Ciołkosz) wysyła kobiecie dwuznaczne sygnały. Czy Strzelecka będzie w stanie mu się oprzeć?

Dodatkowo, w domu Anki pojawi się policja! Jak Anka poradzi sobie z kolejnymi problemami? Do czego dojdzie między nią a Tomaszem? Czy Paweł się o tym dowie? Oglądaj najnowsze odcinki "Przyjaciółek" w czwartki o 21.10 w Polsacie! Po szczegóły sięgnij po program tv

To koniec historii Anki, Zuzy, Ingi i Patrycji? Wiadomo już, czy będą nowe odcinki! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×