"Przyjaciółki" odcinek 11. sezon 12. Zuza jednak nie weźmie ślubu? Anka wda się w romans? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 11. odcinek 12. sezonu serialu "Przyjaciółki". Sytuacja Zuzy jest coraz bardziej skomplikowana... Kobieta chce wyjść za mąż, ale niektórzy jej odradzają ślub. Czy mimo tego dojdzie do ceremonii? Sprawdźcie, co wydarzy się w 145. odcinku "Przyjaciółek"!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 11. już w czwartek, 15 listopada, o 21.10 w Polsacie! - sprawdź program tv

W 145. odcinku "Przyjaciółek" Ingę (Małgorzata Socha) irytują wynurzenia Andrzeja (Adam Adonis), dotyczące jego partnerek. Inga odkrywa, co może być powodem kryzysu w związku Roberta (Krzysztof Wieszczek) i Dominiki (Beata Chruścińska). Nie ukrywa długo swoich podejrzeń.

Stefa (Dorota Kolak) odradza Zuzie (Anita Sokołowska) ślub w trudnym dla niej momencie. Markiewicz nie słucha rad matki i zamierza urządzić ceremonię w swoim ogrodzie. Przyjaciółki oferują pomoc przy organizacji przyjęcia.

Julka jednak nie odda synka! Wychowa go Anka? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tymczasem sprawa rozwodowa Patrycji (Joanna Liszowska) i Wiktora (Paweł Deląg) dobiega końca. Mimo zakończenia ich związku, oboje zjawiają się na ślubie Dariusza (Tadeusz Huk). Podczas ceremonii mężczyzna jest wyjątkowo bezwzględny dla swojego syna.

Anka (Magdalena Stużyńska) ze znajomymi z pracy w hotelowej restauracji oblewa zawodowy sukces. Zauważa niedwuznaczne sygnały Tomka (Paweł Ciołkosz). Nie pozostaje wobec nich obojętna. Wda się w romans?

Julka (Nicole Bogdanowicz) decyduje, że sama będzie wychowywać Oliwiera (Jakub Szaławiński). Stosunki pomiędzy Anką i Julką znacznie się poprawiają. Jednak w domu Anki zjawiają się policjanci...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×