"Przyjaciółki" odcinek 12. s. 6. Jerzy umrze?! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Finał 6. sezonu "Przyjaciółek" pozostawi widzów z wieloma pytaniami bez odpowiedzi. Jednym z nich będzie to, co stało się z Jerzym? Czy to jego zabrała karetka?

Multimedia

"PRZYJACIÓŁKI" ODCINEK 12. SEZON 6. W CZWARTEK, 26.11.2015 O GODZ. 21:05 W POLSACIE!

Zuza (Anita Sokołowska) wreszcie dowiedziała się, że Wojtek (Lesław Żurek) ją oszukiwał i zdemaskowała go przed żoną. Zdecydowała, że chce być z ojcem Ingi (Małgorzata Socha), Jerzym (Mariusz Bonaszewski). Problem w tym, że Ginter nie jest już chętny, aby ratować ich związek.

W 12. odcinku szóstego sezonu "Przyjaciółek" Jerzy dzwoni do Zuzy i prosi o spotkanie. Kobieta zgadza się bez zastanowienia. Zrozumiała bowiem, że to z nim chce być i ma nadzieję, że ukochany wybaczy jej zdradę. Mają spotkać się w kawiarni.

Zuza czeka w wyznaczonym miejscu na Jerzego, który długo się nie pojawia. Nie odbiera też telefonu. Nagle w pobliżu kawiarni pojawi się karetka. Wieziona złym przeczuciem Zuza wychodzi na zewnątrz i słyszy jak przechodnie rozmawiają o mężczyźnie, którego pogotowie zabiera do szpitala: - Szedł zwyczajnie i nagle po prostu... To nie był stary facet - mówią świadkowie. Zuza jest przerażona. Jeszcze raz dzwoni do Jerzego z nadzieją, że tym razem odbierze.

Zobacz galerię

Czy to Jerzy zasłabł? Co mu się stało? Dlaczego nie przyszedł na spotkanie? Tego dowiemy się w 7. serii serialu!

Zobacz zapowiedź finału serii!

CZYTAJ TAKŻE:

"PRZYJACIÓŁKI" ODCINEK 12. S. 6. ROBERT OŚWIADCZA SIĘ INDZE! [ZDJĘCIA]
"PRZYJACIÓŁKI" ODCINEK 12. S. 6. ANKA I PAWEŁ IDĄ RAZEM DO ŁÓŻKA! [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×