"Przyjaciółki" odcinek 12. s. 6. Robert oświadcza się Indze! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Przed nami ostatni w tym sezonie odcinek "Przyjaciółek". Nie zabraknie w nim emocji! Jeden z bohaterów postanowi wyznać miłość i oświadczyć się!

Multimedia

"PRZYJACIÓŁKI" ODCINEK 12. SEZON 6. W CZWARTEK, 26.11.2015 O GODZ. 21:05 W POLSACIE!

Związek Ingi (Małgorzata Socha) i Roberta (Krzysztof Wieszczek) przechodził już różne fazy. W finale 6. sezonu "Przyjaciółek" nowy mężczyzna w życiu Ingi po raz kolejny ją zaskoczy. Zaprosi ją do eleganckiej restauracji, gdzie miło spędzą czas. Mieli w końcu zacząć wszystko od początku...

- I co? Czujesz się poderwana? - pyta Robert po posiłku.
- Bardzo! Nie wiem jak ty to robisz! - odpowiada zachwycona Inga.
- Po prostu nie próbuję cię poderwać
- Nie? - pyta zaskoczona Inga.

Po chwili zawahania, Robert postanawia wyznać, co tak naprawdę leży mu na sercu. - Kocham cię - wyznaje niespodziewanie. - Za grubo jak na podryw, prawda? - reflektuje się po chwili. - Tak, walnąłeś z grubej rury... - mówi zaskoczona Inga. - Faceci tak czasami mówią, żeby zaciągnąć dziewczynę do łóżka. (...) Ale mnie chodzi o coś innego... - ciągnie makler giełdowy, po czym wyciąga z kieszeni pierścionek zaręczynowy.

- Wyjdziesz za mnie?
- Robert, czy ty zawsze musisz wszystko spieprzyć, nawet taką za**tą randkę? - Inga jest wściekła. Wrzuca pierścionek do kieliszka z szampanem, a następnie wychodzi z restauracji. Idzie prosto do Zuzy (Anita Sokołowska).

- Nie wiem co on tak wyskakuje przed szereg. Myślałam, że zrozumiał, że to dla mnie za wcześnie. Ta cała jego wprowadzka... A teraz wyskakuje mi ze ślubem?! - żali się przyjaciółce.
- Powiedziałaś mu, że jesteś kobietą z dzieckiem, która potrzebuje poważnego mężczyzny? No to się oświadczył! - próbuje wytłumaczyć Roberta Zuza.
- Oświadczyny ze ślubem przerabiałam dosyć niedawno i wyszło mi bokiem... - przypomina Inga.
- Jak widać, od przybytku jednak głowa boli...

Czy to już definitywny koniec znajomości Ingi i Roberta? Co będzie dalej? Przekonamy się najpewniej w nowym sezonie serialu!

Zobacz zapowiedź odcinka!

CZYTAJ TAKŻE:

"PRZYJACIÓŁKI" Z NAJLEPSZYM WYNIKIEM OGLĄDALNOŚCI W SEZONIE
"PRZYJACIÓŁKI" ODCINEK 12. S. 6. MICHAŁ WYJEŻDŻA DO DANII. TO KONIEC MAŁŻEŃSTWA Z PATRYCJĄ?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×