"Przyjaciółki" odcinek 12. sezon 11. Anka upija się w finale serii! Inga słyszy 3x "kocham Cię"! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami finał 11. sezonu serialu "Przyjaciółki". Co wydarzy się w 134. odcinku? Czy Wiktor wróci do Patrycji? Anka nawiąże relację z matką? Z kim będzie Inga? Jakie decyzje podejmie Zuza? Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 12. sezon 11. w czwartek, 17.05.2018 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Kolejne komplikacje w życiu przyjaciółek. Wiktor (Paweł Deląg) zostawił Patrycję (Joanna Liszowska) po tym, jak dowiedział się co jej groziło w przypadku, gdyby zdecydowała się urodzić kolejne dziecko. Jej kolejny związek jest w rozsypce. Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) i Zuza (Anita Sokołowska) także nie mają sielanki...

Patrycja traci dziecko! Wiktor chce się rozstać! [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

W 134. odcinku serialu "Przyjaciółki" Maria (Ewa Kasprzyk) organizuje przyjęcie zaręczynowe. Wszystkie przyjaciółki zostają na nie zaproszone. Anka po raz kolejny chce spotkać się z Weroniką (Ewa Telega). Umawiają się, ale nagła wizyta rodziny Weroniki staje im na przeszkodzie. Inga po przeniesieniu się do innego działu poznaje nową szefową. Od razu zostaje zawalona robotą. Mimo natłoku pracy, cieszy się, że przynajmniej już nie widuje Żółkowskiego (Kamil Maćkowiak), choć ciągle na niego wpada. W końcu mężczyzna wyznaje, że się w niej zakochał i prosi, by dała mu szansę.

Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) nadal ukrywa przed wszystkimi kiepską kondycję finansową. Patrycja za wszelką cenę chce sprowadzić Wiktora z powrotem do domu. Wiktor tymczasem nie pojawia się na rozprawie adopcyjnej. Do mieszkania Ingi przychodzą Andrzej (Adam Adamonis) i Robert (Krzysztof Wieszczek). Obaj oznajmiają jej, że nadal ją kochają. Julka (Nicole Bogdanowicz) w pracy wdaje się w sprzeczkę z Kają. Zostaje wyrzucona…

Magdalena Stużyńska i Bartek Kasprzykowski: Nasza relacja jest wyjątkowa [WIDEO]Zobacz więcej

Wika (Roma Gąsiorowska) ma nadzieję, że tym razem z Kubą (Wojciech Mecwaldowski) wszystko "wypali". Kuba nadal chce odroczyć rozwód z Agnieszką. Wika jest zdenerwowana ciągłym przekładaniem sprawy. Po raz kolejny każe Kubie wynosić się. Gdy wraca z Kają do domu, spotyka Adama (Jan Wieczorkowski), który kupił dwa bilety do Barcelony - dla siebie i Kai. Oświadcza, że chce rozwodu. Na przyjęciu zaręczynowym Marii Zuza i Patrycja rozmawiają o swoich problemach. Nie ma Wiktora ani Jaśka. Nagle dostrzegają Ankę, która się upiła. Anka nie daje zabrać sobie butelki, nie wie, gdzie jest Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski), jest w rozsypce. Inga spóźniona na przyjęcie spotyka na zewnątrz Wikę, która wyznaje jej, że zrobiła coś strasznego.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×