"Przyjaciółki" odcinek 12. sezon 12. Emocjonujący finał sezonu! Zobacz zwiastun ostatniego odcinka! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

W finale 12. sezonu serialu "Przyjaciółki" nie zabraknie emocji. Każdą z bohaterek spotka coś wyjątkowego. Które sprawy się wyjaśnią, a które jeszcze bardziej skomplikują? Sprawdź, co wydarzy się w 146. odcinku "Przyjaciółek"!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 12. sezon 12. w czwartek, 22.11.2018 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Zuza (Anita Sokołowska) coraz gorzej znosi chemioterapię. Janek (Marek Bukowski) próbuje ją wspierać. Zbliża się dzień ich ślubu, ale czy Zuza będzie w stanie wstać z łóżka? Co wydarzy się u pozostałych bohaterek? Przed nami finał sezonu!

Zuza umrze w dzień ślubu? Co się wydarzy w finale sezonu? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 146. odcinku "Przyjaciółek" Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) jest przekonana, że Paweł (Bartek Kasprzykowski) nie żyje. Co się stało z jej mężem? Inga (Małgorzata Socha) i Patrycja (Joanna Liszowska) wspierają ją w trudnych chwilach. Dominika (Beata Chruścińska) odchodzi od Roberta (Krzysztof Wieszczek). Patrycja nie pojawia się w pracy. Ela (Elżbieta Jarosik) domyśla się, że powodem jest jej były mąż. Wika (Roma Gąsiorowska) nie jest zadowolona z powrotu Wiktora (Paweł Deląg) do Patrycji. Dlaczego? Co knuje rozgoryczona kobieta?

Janek Stefa (Dorota Kolak), choć znają niepokojącą opinię onkologa, podtrzymują się nawzajem na duchu. Zuza jest coraz bardziej osłabiona chorobą. - Nie możemy podać kolejnej chemii - oznajmi jej lekarz. Kobieta nie jest pewna, czy będzie na siłach, by stanąć na ślubnym kobiercu. - Z dnia na dzień jest coraz gorzej – zdradzi załamana Zuza. Czy dojdzie do wymarzonego ślubu? Jaki sekret skrywa Wika?

Wzruszający ślub Zuzy i Janka w finale sezonu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×