"Przyjaciółki" odcinek 12. sezon 12. Ślub Zuzy i Janka w finale sezonu! Będzie szczęśliwe zakończenie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

To wyjątkowo trudny czas dla Zuzy. Mimo wszystko, dyrektor Markiewicz decyduje się wziąć ślub z ukochanym Jankiem. Jak będzie wyglądać uroczystość? Sprawdź, co wydarzy się w 146., finałowym odcinku serialu "Przyjaciółki"!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 12. sezon 12. w czwartek, 22.11.2018 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Od czasu, kiedy Zuza (Anita Sokołowska) dowiedziała się, że ma raka minęło już sporo czasu. Jak dotąd zawsze silna pani dyrektor miała kilka chwil zwątpienia. Przerażona uciekła ze szpitala, a później źle znosiła chemioterapię. Mimo wszystko, zawsze był przy niej Janek (Marek Bukowski).

Emocjonujący finał sezonu! Zobacz zwiastun ostatniego odcinka! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zuza wie, że chce wyjść za Janka. Stefa (Dorota Kolak) odradzała jej co prawda ślub w tak trudnym dla niej momencie, ale Markiewicz nie posłuchała rad matki i postanowiła urządzić ceremonię w swoim ogrodzie. Przyjaciółki oczywiście zaoferowały jej pomoc przy organizacji przyjęcia.

W 146. odcinku "Przyjaciółek" przychodzi dzień ślubu Zuzy i Janka. Obecni są wszyscy najbliżsi pary, przede wszystkim Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) i Patrycja (Joanna Liszowska). Przyjaciółki widzą, że Zuza jest w bardzo złym stanie i nie ma siły wstać. Mówią o tym Jankowi. Mężczyzna postanawia jednak, że dojdzie do ceremonii. Bierze Zuzę na ręce i przysięga jej dozgonną miłość podczas ceremonii w ogrodzie. Czy po wszystkim Zuza będzie mogła cieszyć się wspólnymi chwilami z mężem? Wygra walkę z rakiem?

To koniec historii Anki, Zuzy, Ingi i Patrycji? Wiadomo już, czy będą nowe odcinki! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×