"Przyjaciółki" odcinek 12. sezon 8. Michał wyznaje miłość Patrycji! Rozwodu nie będzie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Przed nami finał 8. sezonu serialu "Przyjaciółki"! Co spotka bohaterki? Która z nich będzie w końcu wiodła szczęśliwe życie, a przed którą kolejne trudności? Czy Patrycja rozwiedzie się z Michałem? Sprawdź, co wydarzy się w 98. odcinku "Przyjaciółek"!

Multimedia

"PRZYJACIÓŁKI" ODCINEK 12. SEZON 8. W CZWARTEK, 17.11.2016 O GODZ. 21:10 W POLSACIE!

Patrycja (Joanna Liszowska) postanowiła rozwieść się z Michałem (Marcin Rogacewicz) po tym, jak po raz kolejny okłamał ją i zawiódł. Trudno jej rozstawać się z mężczyzną, którego bardzo kochała i który jest ojcem jej synka, Mikołaja (Alan Żaboklicki), ale swoim postępowaniem Michał nie pozostawił jej wyboru. Patrycja próbowała już nawet spotykać się z innymi, aby przekonać się, czy może jeszcze z kimś stworzyć związek.

W 12. odcinku ósmego sezonu "Przyjaciółek" nadchodzi dzień pierwszej rozprawy rozwodowej. Wcześniej jednak Patrycja odwiedzi teściów z okazji 40. rocznicy ich ślubu. Na miejscu będzie także Michał z nową ukochaną Izą. Mimo krępującej sytuacji, Elżbieta (Elżbieta Jarosik) cały czas ma nadzieję, że odzyska dawną synową i ukochanego wnuka.

Na rozprawie, Michał zostanie zapytany, kiedy przestał kochać żonę. Jego odpowiedź zaskoczy wszystkich. - Nie przestałem. Cały czas cię kocham - zwróci się do Patrycji. W ostateczności małżonkowie podadzą sobie dłonie i postanowią na nowo zawalczyć o swoją miłość! Co z Tomkiem (Michał Czernecki)? Czy Patrycja zakończy z nim znajomość i faktycznie wróci do Michała?

PRZYJACIÓŁKI - CZYTAJ TAKŻE:

ZASKAKUJĄCE OŚWIADCZYNY I NIESPODZIEWANE ROZSTANIE, CZYLI FINAŁ SEZONU! [WIDEO+ZDJĘCIA]
INGA I ROBERT LECĄ DO STANÓW PO HANIĘ [WIDEO+ZDJĘCIA]

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×