"Przyjaciółki" odcinek 148. Zuza jedzie w spóźnioną podróż poślubną. Inga rozważa układ "przyjaciele do łóżka"! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 2, odcinek 13. sezonu serialu "Przyjaciółki". W tym epizodzie Zuza jedzie w spóźnioną podróż poślubną, natomiast Inga rozważa układ "przyjaciele do łóżka"! Zobaczcie, co wydarzy się w 148. odcinku serialu "Przyjaciółki".

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 148. (sezon 13.) w czwartek, 7.03.2019 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Anka (Magdalena Stużyńska - Brauer) nie może dojść do siebie po wyznaniu Pawła (Bartek Kasprzykowski). Jej mąż zakochał się w innej kobiecie, ale Paweł próbuje udawać, że nic się nie stało. Janek (Marek Bukowski), stęskniony po półrocznej rozłące, zaprasza Zuzę (Anita Sokołowska) na noc poślubną do uroczego hotelu. Dlaczego ich upojna noc skończy się na komisariacie?

Policja nakrywa Zuzę i Jaśka na seksie w aucie! Zostają zatrzymani! Zobacz więcej

Inga (Małgorzata Socha) nie zamierza bezczynnie czekać na wielką miłość. Coraz głębiej wpada w świat randek. Niespodziewanie okazuje się, że Hania (Pola Figurska) w tej dziedzinie jest znacznie bardziej biegła niż jej mama. Patrycja (Joanna Liszowska) czuje się coraz bardziej osaczona, bo nieustannie wydzwania do niej ktoś z nieznanego numeru. Czy to Wika próbuje skontaktować z Patrycją?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×