"Przyjaciółki" odcinek 151. Rocznica ślubu Anki i Pawła. Kwiaty, szampan i… plama z buraków! [CO SIĘ WYDARZY]

Paweł postanowi świętować rocznicę ślubu z Anką! To zaskakujące w obliczu jego ostatniego wyznania. W 151. odcinku "Przyjaciółek" dojdzie do niespodziewanego zwrotu akcji. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 151. (sezon 13.) w czwartek, 28.03.2019 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Los zadrwił z udanego małżeństwa Anki (Magdalena Stużyńska - Brauer) i Pawła (Bartek Kasprzykowski). Postawił na jego drodze Mariannę (Urszula Grabowska), dla której mąż Anki stracił głowę. Jednak Paweł obiecał żonie, że będzie zwalczał to uczucie. Przed parą kolejna dawka emocji w rocznicę ich ślubu!

Paweł wyprowadzi się z domu? Wszystko przez jego miłość do Marianny!Zobacz więcej

W 151. odcinku "Przyjaciółek" Paweł postanowi przypomnieć żonie o rocznicy. - Dzisiaj nasza rocznica ślubu. Pamiętałem!– powie z przymilnym uśmiechem Paweł, po czym będzie chciał wręczyć Ance kwiaty. Anka popatrzy na niego zmęczonym wzrokiem i odpowie: - Paweł, ty mi zrobiłeś już wystarczający prezent. Tego dnia Strzeleckich niespodziewanie odwiedzą sąsiedzi - Piotr (Adam Cywka) i Marianna, aby wspólnie uczcić rocznicę ślubu Anki i Pawła. - Wszystkiego najlepszego młodej parze! Pamiętałam! Mówiłaś, że macie dziesiątego, a my też mamy dziesiątego, tylko w styczniu – powie radośnie Marianna i uściśnie jubilatów.

Podczas przyjęcia Marianna zostanie oblana barszczem przez Ankę. Czy Anka zrobi to specjalnie, żeby zemścić się na sąsiadce? Mąż Marianny zdradzi, że jego żona była Miss Mokrego Podkoszulka! Zobacz fragment odcinka!

Zuza ma wyrzuty sumienia po upojnej nocy z Chrisem! Przyzna się do zdrady? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×