"Przyjaciółki" odcinek 152. Zrozpaczona Inga musi dostać się do Zakopanego! Wybierze się w lot helikopterem? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 152. odcinek serialu "Przyjaciółki", w którym emocji nie zabraknie! Zrozpaczona Inga robi co może, żeby tylko dostać się do Zakopanego! Czy ratunkiem dla niej będzie wyłącznie lot helikopterem? Sprawdźcie, co wydarzy się w 152. odcinku "Przyjaciółek"!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 152. (sezon 13.) w czwartek, 4.04.2019 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Hania (Pola Figurska) wyjedzie z Andrzejem (Adam Adamonis) do Zakopanego. Razem wybiorą się na kurs skalnej wspinaczki. Niestety Hania spadnie ze skałki i trafi do szpitala. Przerażona Inga postanowi natychmiast do niej pojechać (Małgorzata Socha). Pod swoim domem, w drodze na dworzec kolejowy spotka Maksa (Mateusz Janicki). Czy Maks pomoże zrozpaczonej Indze dotrzeć do Zakopanego?

Wypadek Hani! Maks pomaga Indze dotrzeć do ZakopanegoZobacz więcej

Hania, moja córka spadła ze skałki! Ojciec zabrał ją do Zakopanego i zachciało im się wspinaczki. Nie wiem, chyba ma wstrząśnienie mózgu – powie przejęta Inga. Spokojnie, czyli musisz jak najszybciej dostać się do Zakopanego, tak? Coś wymyślimy – Maks spróbuje uspokoić Ingę.

Maks zabierze Ingę na lądowisko dla śmigłowców. Za godzinę, półtorej będziesz w Zakopanem. Inga poleci do córki helikopterem z ekipą lekarzy pogotowia ratunkowego. Jak Maksowi uda się to załatwić? Zobaczcie fragment najbliższego odcinka „Przyjaciółek”.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×